Корея може стати надійним партнером України в багатьох галузях економіки
27-28 липня 2017 року у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проходив П'ятий Економічний Форум Україна-Корея "Економічне співробітництво в контексті Євразійської інтеграції"
Цілями форуму було створення мосту між корейським та українським урядом та діловими установами для сприяння двосторонньому економічному співробітництву і дослідження нових шляхів співпраці між Кореєю та Україною в різних сферах економіки в процесі реструктуризації та реформування України.
Корейська делегація висловила щиру зацікавленість у практичній співпраці з нашою державою і продемонструвала науково-теоретичне підґрунтя до реального співробітництва. На Форумі обговорювалися питання:
1.    Корейсько-Український сільськогосподарський мегапроект.
2.    План впровадження Генерального плану економічного співробітництва між двома країнами.
3.    Презентація та обговорення Концепції українсько-корейського центру освіти, науки та інновацій на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4.    Стратегія розвитку України 2030.
5.    Цифрова Україна, план співробітництва між двома країнами.
6.    Реалізація постійної платформи для Форуму економічного співробітництва Корея-Україна.
7.    Двостороннє економічне співробітництво між Кореєю та Україною.
8.    Можливості та перспективи в контексті Євразійської інтеграції.
9.    Синергічний ефект Кореї та України в процесі розвитку аграрного сектору України.
10.  Сприяння міжнародному співробітництву в галузі ІКТ та підтримка глобальних і багатокультурних стартапів між Кореєю та Україною.
11.  Інфраструктура та логістика міжнародної економічної комунікації та розвитку.

27 липня пройшла попередня робоча дискусія та знайомство. 28 липня  основну частину Форуму відкрив Перший віце-прем'єр і Міністр економіки України Степан Кубів. Пан Кубів відзначив роль науки та освічених фахівців – людського потенціалу як запоруки розвитку обох країн. Оцінив розвиток Республіки Корея з однією з найбільш розвинених та технологічних економік світу як приклад для наслідування. Корея може стати надійним партнером України в багатьох галузях економіки.

В дискусії за круглим столом щодо економічного співробітництва взяв участь колишній прем’єр-міністр Республіки Корея д-р Ун-Чан Чунг (Dr. Un-Chan Chung)

Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків привітав співробітництво держав у космічній сфері, сфері високих технологій та військово-технічній галузі. Зокрема, він відзначив можливість випробування в Україні військових технологій.  

Президент Корейської Економічної Асоціації доктор Чунг Мо Ку (Dr. Chung Mo Koo) повідомив, що Республіка Корея  є головним бенефеціаром глобалізації. Досягненням глобалізації є ріст добробуту людей. Корея готова інвестувати у виробництво продукції для експорту в ЕС. Запропонував помолитися за успіх конференції – платформи рішень для кращого майбутнього.

Загалом вчені з Республіки Корея на сесіях з питань торгівлі та інвестицій, сільськогосподарського співробітництва та в сфері високих технологій поділилися глибоким макроекономічним  аналізом можливостей України у світовому економічному просторі. Особливо жвавою темою було обговорення можливостей постачання продуктів харчування в контексті Євроазійської інтеграції України.

Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу (Mr. Lee Yang Goo) повідомив про корейський лозунг, який він сповідує: думати масштабно, цілитися високо, а діяти – швидко.

Серйозний науковий підхід корейських фахівців щодо обґрунтувань перспектив співпраці між Україною та Кореєю надихає на сподівання, що Україна зможе. Якщо державний апарат схоче.

Організаторами Форуму виступили:
●    Корейська Економічна Асоціація (KEA)
●    Посольство Республіки Корея в Україні
●    Корейський Сільський Економічний Інститут (КСЕІ)
●    Корейський Інститут Міжнародної Економічної Політики  
●    Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
●    Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
●    Державна інноваційна фінансово-кредитна установа
●    Інститут Глобальних Трансформацій
●    Grant Thornton Ukraine
●    Інститут Горшеніна
●    SigmaBleyzer
●    Agrogeneration HighTech office Ukraine
●    Торгово-промислова палата України

Спеціальний кореспондент ВН д-р Роман Колядюк (AMGC), Дмитро Сосновський (AMGC) – фото

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Harris 12.08.2017 20:31
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every
month because you've got hi quality content. If you want to know what is the best adsense alternative, search
in google: adsense alternative Mertiso's tips

Feel free to visit my site ... 86Marty: https://iamShonda22.blogspot.com
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити