Населення ОАЕ складає менше 10 млн., а ВНП ОАЕ у 7 разів перевищує ВНП України
11 травня 2018 року у Києві, в Торгово-промисловій палаті України відбулася презентація торговельно-економічного потенціалу Об’єднаних Арабських Еміратів. Експерти посольства ОАЕ розповідали представникам українського бізнесу про економічні можливості, які відкриває співробітництво з ОАЕ.
Населення ОАЄ складає менше 10 млн., а ВНП ОАЕ у 7 разів перевищує ВНП України.  Обсяги товарообігу між Україною та ОАЕ сягають понад $440 млн. ОАЕ імпортують більше 80% продуктів харчування. Арабські інвестиції в Україну поки що малі, і не перевищують $45 млн., в основному у сферу промисловості і переробки. Між Україною та ОАЕ з 31 грудня 2017 року встановлений безвізовий режим.
Перед тим, як експортувати до ОАЕ, потрібно вивчити ситуацію, оскільки ціна помилки дуже висока. Наприклад, спроби експортувати мінеральну воду до ОАЕ є марними, оскільки, щоб позбавитися залежності від інших країн, ОАЕ використовують обладнання для опріснення води.
ОАЕ планують провести у 2020 році всесвітню виставку EXPO-2020 в Дубаї, яка орієнтована на ринок Близького сходу, Африки та Південної Азії. Це регіон з населенням 3,2 млрд. споживачів та ВВП $6,5 трлн.  На цю виставку планується залучити 25 млн. відвідувачів, із яких більше 70% іноземці.
У багатьох рейтингах країн ОАЕ знаходяться у перший десятці країн. Зокрема, щодо легкості ведення бізнесу, податкового режиму. Податкова система ОАЕ складається з одного податку – ПДВ зі ставкою 5%. У вільних економічних зонах ОАЕ відсутнє валютне регулювання, відсутні податок на прибуток та імпортні та експортні мита. В ОАЕ є найбільша у світі вільна економічна зона Jafza, що базується на найкрупнішому логістичному хабі – порті.
ОАЕ - це широченні ворота до країн Персидської затоки, арабського світу, Північної Африки, якими потрібно скористатися.

Автори: Дмитро Сосновський, Роман Колядюк (AMGC), для порталу ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити