ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Економіка і бізнес
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Економіка і бізнес

Сума збитків від НСК "Олімпійський" - 6 млрд. євро

На НСК "Олімпійський" з держбюджету витрачено вчетверо більше запланованого
Державній скарбниці "Олімпійський" обійшовся у 680 млн.євро, - повідомляє Дойче Веллє-Україна.
Загалом на його реконструкцію пішло вчетверо більше державних коштів, ніж передбачалося. Експерти прогнозують, що ці витрати не окупляться. Приблизна сума збитків - 6 млрд. євро.
Подібна ситуація і з "Ареною Львів". 
Детальніше+ВІДЕО
 

Українські мільярдери намагаються врятувати свої кіпрські гроші

Власники Bank Of Cyprus можуть отримати шанси врятувати свої гроші. Надійшли рішення судів щодо прав власників депозитів Bank Of Cyprus, - інформує Радіо Свобода з посиланням на Financial Times. Видання з Лондона також повідомило, що воно володіє інформацією від "кількох фірм в Україні, які мають мільярдні капітали в доларах США в банках Кіпру та намагаються за допомогою судових позовів захистити свої депозити і звільнити власні фінансові потоки". Влада Кіпру вже змушена створити арбітражну комісію, щоб розглядати подібні судові позови.
 

Україну очікує доля Кіпру

Наступними слабкими ланками в фінансовому ланцюгу Європи можуть стати Словенія, Мальта та, можливо, Україна.
До такого висновку дійшов відомий аналітик з Лондона Тімоті Аш.
Він вважає, що Україна має проблеми з кредитами своїх громадян, невпевненістю деяких українських олігархів у своєму майбутньому, що може бути посилено проблемами з готівкою, які виникнуть через Кіпр.
 

Олег Соскін назвав ім'я персони, причетної до фінансово-економічного колапсу України

Ігор Мітюков - сірий фінансовий кардинал правлячого олігархату, - Олег Соскін
Україна опинилась за крок до повного фінансово-економічної краху. Одна із причин такої катастрофічної ситуації – стрімке зростання державного боргу, який постійно збільшується за рахунок нових запозичень у вигляді облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики.
Як виглядає, до стрімкого зростання державного боргу України має пряме чи опосередковане відношення така фігура, як Ігор Мітюков.  Ми вважаємо, що настав час звернути увагу на цю персону і її роль у фінансово-економічному колапсі України.
 

Віртуальні гроші прирівняли до реальних у США

Міністерство фінансів США прирівняло електронні гроші до систем грошових переказів на зразок Western Union з метою посилити нагляд за діяльністю сервісів з купівлі та обміну віртуальної валюти.
Так на думку влади, постачальники електронних грошей, які ще не прив'язані до якої-небудь реальної валюті, підпадають під закони по боротьбі з відмиванням коштів та повинні розкривати наглядовим органам інформацію про підозрілі транзакції.
 

Фірма сина глави фракції Партії регіонів виграла тендер на 11 млн.

Державні підприємства вугільної галузі 7-15 березня за результатами тендерів уклали угоди на постачання товарів та послуг на 427 190 000 грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
ТОВ "ДС-8" отримає від "Луганськвугілля" 11 050 000 грн. за лісоматеріали хвойних порід. Рудстояк (діам. 10-16см. L-2-4м) придбано по 696 грн. за кубометр без ПДВ, пиловник аналогічного розміру - по 830 грн. без ПДВ.
До складу засновників фірми входить син глави парламентської фракції Партії регіонів Ігор Єфремов. У минулому році фірми, пов'язані з Олександром Єфремовим, отримали підряди на 1,55 млрд грн. Інф.: dl.lg.ua
 

Євросоюз тріщить по швах

Ідея розвалу Євросоюзу набуває дедалі більшої популярності
Влада Кіпру остаточно відмовилася виконувати вимогу Євросоюзу щодо одномоментного збору з рахунків у острівних банках (від 6,75 до 9,9 процента залежно від розміру вкладу). За задумом Європейського центробанку, це дало б кіпріотам можливість залучити в бюджет 5,8 мільярди євро, що, своєю чергою, було умовою надання ЄС кредиту в 10 мільярдів. Ці кошти мали б порятувати острівну республіку від дефолту.
 

Нове "покращення" - промислова та інвестиційна кризи в Україні

Україна переживає промисловий обвал
Лютневе зниження індексу промвиробництва в країні на 6% в порівнянні з аналогічним показником за минулий рік підтвердило думку експертів, яке вони висловлювали ще після публікації Укрстатом даних про вантажообігу в січні: він впав - також рік до року - а 13%.
Фахівці тоді попереджали про прийдешні проблеми в промисловості, і вони не забули позначитися.
 

Гроші олігархів навряд чи повернуться з Кіпру до України

З огляду на фінансову кризу Кіпр, скоріш за все, втратить статус улюбленого офшору українських олігархів і основного закордонного інвестора в українську економіку. Утім, на думку експертів, навряд чи ці гроші повернуться в Україну. Вірогідно, невдовзі новим головним іноземним інвестором стане інша держава із режимом пільгового оподаткування, - йдеться у публікації на Радіо Свобода.
Експерти по-різному оцінюють обсяг українських грошей, виведених у кіпрську зону пільгового оподаткування. Називають цифри від двох до 25 мільярдів доларів.
 

Кіпр навідріз відмовився від податку на депозити

Влада Кіпру остаточно відмовилася від ідеї введення одноразового збору з рахунків у місцевих банках. Такий збір не буде введений при будь-якому варіанті отримання допомоги від міжнародних кредиторів.
Раніше повідомлялося, що на Кіпрі завершилося засідання уряду, присвячене виходу країни з кризи. Як передають ділові ЗМІ, лідери парламентських партій Кіпру після зустрічі з президентом країни Нікосом Анастасіадісом погодилися створити спеціальний фонд (Solidarity Fund) в якості гарантій для отримання фінансової допомоги.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора3958
mod_vvisit_counterЦього тижня95
mod_vvisit_counterМинулого тижня26955
mod_vvisit_counterЦього місяця85922
mod_vvisit_counterМинулого місяця106517
mod_vvisit_counterЗа весь час12373264