Економічний трампізм
Федеральна резервна система випускає боргові зобов'язання та продає їх за певним відсотком. Виходить, що після продажу біржових облігацій з ринку виходять і їх забирає Федеральна резервна система (ФРС). Теперь ФРС почала купувати ці папери, теж за долари. Коли вона її купує, вона викидає на ринок багато доларів, і вони дешевшають. При цьому виходить, що ФРС купує ці папери дешевше, ніж вона продала, коли був інший курс долара. То є ФРС купує облігації за дешевий долар, а продає за дорогий долар. На ринку стає багато доларів, порушується баланс між доларом, євро, фунтом, йде розбалансування всієї валютно-фінансової системи. Починається паніка, приходять в рух європейські, азіатські, африканські, латиноамериканські ринки доллара.

США це вигідно, тому що їх внутрішній долар не страждає, він продовжує функціонувати, у нього є чіткаий зв'язок між доларом і тим цінностями, які створюються в США і надходять в США.
В результаті посилюється експортний потенціал США, їх експортна продукція, не поліпшуючись за якістю, стає більш конкурентоспроможною в зв'язку здешевленням долара. Це і є економічний трампізм. Трамп за рахунок інших збільшує доходи американських компаній, особливо це добре для малого і середнього бізнесу, експортно орієнтованих галузей і внутрішнього споживача. Девальвація долара не впливає на купівельну спроможність, оскільки долар є світовою валютою, долар відіграє роль універсального ліквідного агрегату і еквівалента для інших країн. Але девальвація долара - найсильніший удар по Україні, тому що у нас всередині країни дуже багато доларів і наша грошова система прив'язана до долара. В цьому винні Порошенко, Кубів, Гонтарева, Гройсман, Яценюк. Якщо не застосовувати до Гонтареовй фізичний вплив, то все ж є слов'янський механізм, коли таких істот, які наносили страшний збиток, обкатували в дьогті і потім обсипали пір'ям, одягали табличку з написом, що це лайно завдало величезної шкоди інтересам української нації. Гонтареву треба терміново зловити і привезти в Україну. Її разом з Кубівим треба обмазати дьогтем, виваляти в цаповій вовні і виставити на Майдані Незалежності, щоб вони там хоча б пару днів постояли. А потім взятися за їх господаря Порошенка. Це головний ворог української держави і українського народу, разом зі своїм батьком.

Олег Соскін, політолог, економіст
Інф: osp-ua.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити