Банкір вважає "божевіллям" введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна
Припекло!
Глава російського банку "ВТБ" Андрій Костін (фото:interfax.ru) порівняв нові західні антиросійські санкції з оголошенням війни. Про це він сказав в кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передають "Патріоти України" з посиланням на Financial Times.

"Я не бачу причин, за якими після цього російський посол повинен буде залишитися у Вашингтоні, або американський посол повинен буде купатися в холодній воді у Москві", - зазначив Костін.

За його словами, зараз у Європі зростає загроза військового конфлікту. Він вважає, що країни почали нову гонку озброєнь, від якої виграють "тільки генерали і ті, хто виробляє зброю". Костін відзначив, що якщо це і не призведе до ядерної війни, то "ще більше зіпсує відносини між Москвою і Вашингтоном".

"Хто знає, що станеться в Сирії, чи в Прибалтиці, чи в Чорному морі, де у вас є американські військові кораблі. Чим більше у вас зброї, тим більше підстав вважати, що може просто випадково статися спалах", - заявив глава ВТБ.

Також банкір назвав "божевіллям" введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна.

"Будь-які списки - ну що це таке? Визначати бізнесменів, які близькі до Путіна, чи далекі? Путін - законно обраний президент великої країни, і санкції за принципом близькості, дружби - це безумство. Іншого сказати не можу", - заявив глава ВТБ.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити