Порошенко, Гонтарєва, Смолій - це одна команда, - Юлія Тимошенко
Вони 448 млрд активів ліквідованих банків занизили в 4,5 рази.
2 липня в ефірі програми "Право на владу" каналу "1+1" Юлія Тимошенко презентувала "ЗВІТ ЗЛОЧИНІВ НАЦБАНКУ" і вказала на безпідствне зниження курсу гривні у 2014 році ВІДЕО
Голова фракції "Батьківщина" вважає, що "злочини" Нацбанку має розслідувати СБУ.

Голова партії та фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що Національний банк України безпідставно знизив курс гривні втричі у 2014 році. За її підрахунками, обсяги золотовалютних резрвів не були настільки малими.

Аналізуючи "злочини Нацбанку" за останні шість років, політикиня пригадала зниження курсу гривні втричі в 2014 році. За її словами, не було категорично ніяких підстав знижувати курс.
"В той час у нас від 11-ти до 13-ти гривень за долар мусив бути курс", - сказала вона, зазначивши, що проводився детальний аналіз того, що у було у валютних ресурсах і золотовалютних резервах.
"Те, що курс втричі знизили, - це є злочин, який мусить розслідуватись СБУ, компетентними органами для того, щоб з'ясувати, хто за цим стояв, чому це зроблено і хто за це мусить відповідати", - заявила Тимошенко. На її думку, це була планова операція, яка запустила на наступні п'ять років інфляційний тренд.

Нагадаємо, з посади йде голова Національного банку Яків Смолій. Це - його рішення, яке він сам пояснив "систематичним політичним тиском" на нього. Заява голови НБУ спричинила неабиякий резонанс. МВФ обережно побажав незалежності наступнику Смолія. А от посли країн "Великої сімки" застерегли Україну від відкату у реформах та закликали не підривати незалежність Нацбанку.

За інф. tsn.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити