У Києві відбувся захід "Можливості співпраці з містом Ліньі (Китай) у сфері економіки, торгівлі і освіти"
Сьогодні Китай радо запрошує українські таланти до себе розвивати зростаючу економіку Піднебесної, поки уряд та влада в Україні зневажають людський потенціал в гонитві за зниженням собівартості виробництва за рахунок заробітних плат.

11 вересня 2017 року в Києві, у приміщенні Торгово-Промислової Палати України, відбувся захід «Можливості співпраці з містом Ліньі (Китай) у сфері економіки, торгівлі і освіти». Мова йшла про надзвичайно привабливі умови, які створює уряд одного з найбільших міст Китаю – міста Ліньі  (близько 11 млн. жителів) для інвесторів, бізнесменів, вчених та талановитої креативної молоді.

У складі делегації з міста Ліньі (Китай) прибули:
1. Цзян Шілі (Jiang Shili) – начальник управління кадрів і член постійного Ліньінського міського комітету.
2. Цао Дєюй – начальник Бюро трудових ресурсів і соціального забезпечення міста Ліньі.
3. Лю Хайтао (Liu Haitao) – Заступник начальника Відділу кадрів Народного уряду міста Ліньі.
4. Сунь Тао (Sun Tao) – начальник Ліньінського міського союзу повернених зарубіжних китайців.
5. Чжан Сяомен – начальник управління кадрів Ліньінської зони економічного і технічного розвитку.
6. Чень Рон Пін (Cheng Rong Ping) – заступник начальника Відділу міжнародного співробітництва народного уряду міста Ліньі.
Після вітальних слів відбувся показ відеоролика про місто Ліньі. Після цього пан Цзян доповів про місто Ліньі.
Говорили про наступне:
1/ Основна інформація про місто Ліньі, включаючи структуру економіки, огляд промисловості і т.д.
2/ Переваги та досвід міста Ліньі зі співробітництва із зарубіжними організаціями, а також пільгової політики щодо співпраці в таких сферах, як економіка, торгівля, наука, освіта і т.д.
3/ Запрошення українських підприємців, освітніх установ, бізнес-організацій, асоціацій до співробітництва та обміну між Китаєм і Україною в Ліньі та участі в різних економічних і торгових заходах та культурних обмінах.
4/ Прискорення співпраці між Китаєм та Україною у таких сферах, як економіка, наука, техніка, культура, освіта, спорт, охорона здоров'я, юридичні консультації та інші аспекти.
5/ Підписання угоди співпраці з центром наукових і технічних фахівців України.

Цзян Шілі (Jiang Shili) – начальник управління кадрів і член постійного Ліньінського міського комітету, детально розповів про пільгове інвестування. І що місто Ліньі - найкраще місто для бізнесу транснаціональних компаній. Місто Ліньі є одною з ланок Шовкового шляху. Китайський очільник зазначив, що талановиті люди – це ключовий аспект конкуренції. В місті створено ряд провінційних державних та міжнародних науково-дослідницьких інкубаційних платформ, які є базами для фахівців із впровадження інновацій та започаткування підприємництва. Місто Ліньі виділило на розвиток 590 млн. юаней інвестицій для створення наукового експериментального містечка. Наразі китайські представники приїхали за фахівцями і планують створити базу даних. Китайські представники вітають партнерство для ведення бізнесу та розвитку науки, для того щоб разом відчути результат розвитку міста Ліньі. Китай пропонує всім зарубіжним фахівцям: пристойну заробітну плату та сервіс, найкращі умови проживання і праці.

Після доповіді пана Цзяна настав час відповідей на запитання. Представник українського бізнесу Дарія Захарченко (AMGC) запитала, чи є зацікавленість китайської сторони у співробітництві шляхом створення спільних підприємств з метою експорту продукції з Китаю з власними брендами? На це була отримана позитивна відповідь делегації з міста Ліньі.
Після доповіді та відповідей на запитання відбулось підписання угоди щодо співробітництва між центром наукових та технічних фахівців України та урядовим органом міста Ліньі.
Цікаво, коли в Україні почнуть інвестувати в науку і інноваційні технології, в заробітну плату талановитих людей і створювати їм найкращі умови проживання та творчості? Чи особливий шлях розвитку із знаком мінус – це лише те чудо, яке спроможні створити всі владні представники нашої країни за 26 років? Чи протягнемо ми, звичайні громадяни, в умовах деградації економіки довше?

Спеціальний кореспондент ВН Роман Колядюк (AMGC)
Кореспондент Дмитро Сосновський (AMGC)

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити