У минулому році приватні фірми, що стосуються Петра Порошенка, отримали держзамовлення загальною вартістю 29,3 млн гривень
Найдорожче державі обійшовся ремонт фрегата у президентській фірмі.
Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на портал Prozorro.
Зазначається, що найбільший контракт на 14,5 млн грн від військової частини А0456 отримав столичний завод "Кузня" на Рибальському півострові на доковий ремонт фрегата "Гетьман Сагайдачний" в Одеській області.
 
Ще півтора мільйона гривень заводу дісталися від комунального підприємства "Інженерний центр" за встановлення символів міста Києва в Дарницькому районі.
 
Запрацювала на бюджеті й команда президентського 5 каналу. Дві телерадіокомпанії, які входять у структуру власності каналу, а саме Експрес-Інформ і НБМ, на двох заробили 7 млн ​​гривень. Зокрема, державні Укргазбанк замовив телематеріалів на 3 млн грн, Мультимедійна платформа іномовлення України - на 2,3 млн грн, Укргазвидобування - на 0,5 млн грн, та інші.
 
Також страхова компанія "Страна" продала державі послуг на 3,8 млн гривень. Найбільшими клієнтами стали оборонні підприємства: Укрспецекспорт - 1 млн грн, і Укроборонсервіс - 450 тис. гривень.
 
Окрім того, перед новорічними святами різним органам влади активно продавалися солодощі. Загалом різні фірми з приставкою в назві Рошен продали шоколаду і печива на 2 млн гривень.
 
Як повідомлялося, у грудні прихильники Саакашвілі розбили магазин Roshen.
 
Раніше ЗМІ підрахували, що Порошенко виконав менше половини обіцянок.

Інф.: korrespondent.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити