Акції "Русала" продовжили падіння, досягнувши історичного дна
На Гонконгській фондовій біржі у перші хвилини відкриття торгів вони обвалилися на 16,67%. 
Акції алюмінієвого гіганта "Русал", який належить російському олігарху Олегу Дерипасці та потрапив у санкційний список США, продовжили падіння з перших хвилин після відкриття тижня на Гонконгській фондовій біржі, повідомляє ТАСС.

Зазначається, що вони подешевшали на 16,67% - до 1,7 гонконгського долара за одиницю, свідчать дані торгів станом на 9:45 за місцевим часом (4:45 за київським часом).

Це найнижча вартість паперів в історії компанії, яка розмістила їх на майданчику в Гонконзі в 2010 році за ціною 10,8 гонконгських доларів за штуку.

Нагадаємо, що тиждень тому акції "Русала" обрушилися на 50% (до 2,34 гонк. дол за штуку) на тлі повідомлення компанії про можливий технічний дефолт за деякими видами боргових зобов'язань після введення санкцій з боку США. З тих пір акції компанії продовжують падати.

Російський мільярдер, президент енергетичної компанії En+ і металургійної "Русал" Олег Дерипаска в рейтингу мільярдерів Forbes за три дні з моменту введення США санкцій втратив майже 250 рядків. Його статки із 6,7 млрд доларів станом на 6 квітня впали до 4,5 мільярдів.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". До переліку потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців, а також 12 державних і приватних компаній.

Поки найбільше постраждав російський олігарх Олег Дерипаска. До санкційного списку потрапили три його компанії UC Rusal, En+ і "Базовий елемент". 9 квітня Rusal повідомив, що санкції США поставили компанію перед загрозою технічного дефолту. Слідом за цим вартість цінних паперів UC Rusal на Гонконгкській біржі впала більш ніж на 50%. З моменту оголошення санкцій капіталізація цього активу Дерипаски впала більш ніж на 3 млрд доларів.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити