Кіровоградський обласний проект “Стоп Радон” виявив найбільш небезпечне місце в Кіровограді. Це – пам’ятник Кірову. Монумент цей радіоактивний. Насправді. Найбільшу дозу радіації в місті можна отримати, знаходячись біля пам’ятника, призначаючи там побачення, катаючись на скейтборді. Бронзовий Кіров становить реальну загрозу для оточуючих.
“Влада повинна негайно прибрати пам’ятник з площі. Кіровоград уже давно отримав другу неофіційну назву – Ураноград. Потрібні конкретні кроки з вирішення ситуації, а не чергові безглузді тринькання грошей. Ситуацію потрібно міняти кардинально. Не можна допустити, щоб ми з вами, наші діти постійно знаходилися в зоні ураження.
Кіров - пам'ятка радянської доби, якій і так не місце в європейському місті. Навіть після своєї смерті червоний комісар продовжує сіяти смерть і нещастя. Я офіційно звертаюся до влади з вимогою негайно прибрати пам’ятник Кірову з однойменної площі та вжити усіх необхідних заходів щодо очищення центру міста від радіоактивного бруду. Якщо монумент не буде очищено чи знято, ми його знімемо самі” – заявив кандидат у народні депутати по 99 виборчому округу від партії “УДАР Віталія Кличка” Максим Кідрук.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити