Іван Буртик (США): Через існуючий хаос в Україні, вже є прояви злочинного елементу присвоювати закордонну допомогу, тому УККА (Український Конгресовий Комітет Америки) радить і просить усіх жертводавців координувати свої пожертви через єдину найстарішу допомогову організацію ЗУАДК, яка має певне і довірене представництво в Україні.
ЯК МОЖНА ПОБОРОТИ ВОРОЖІ СИЛИ В УКРАЇНІ?
Іван Буртик (США)
    Незаперечно, що крім московських аґресивних бандитів, не бракує і своїх воріженьків, які не рідко творять більше шкоди для свого народу, ніж чужі. Впродовж довгої історії не бракувало в нас: зрадників, донощиків та запроданців, які й сьогодні зраджують власний народ і державу. Наприклад,  нещодавно довголітній офіцер СБУ капітан Шляпкін, який відповідав за Державну службу спеціяльного зв'язку та захисту інформації України, старанно передавав їх московському агентові, що в наслідку вороже керівництво володіло докладними інформаціями укрїнського Генштабу та керівництва АТО. Це уможливило ворожому утворенню Дебальцевого котла. Він вчасно зумів  виїхати до матірної Москви.  Інший приклад, підполковник Генерального штабу ЗСУ Чорнобай у спілці зі шпигуном ДНР Малешко організували штурм під Адміністрацією президента та організували шпигунську діяльність на  території України. Таких та подібних прикладів можна було б навести, на жаль, чимало.
    Без сумніву, з відвертим ворогом змагатися легше, аніж з прихованим. Дуже цікаву розв'язку цьому питанню винайшла ОУН. Невдовзі після ''визволення'' совєтами Західної України у 1939 році життя народу під новим окупантом зазнало великих змін. Перше, почали таємно зникати суспільно-громадські активісти, інтелігенція, а найбільше члени підпільної організації ОУН, що тривожило місцевих провідників, бо вона була таємною. Отже, всі зрозуміли, що між ОУН є донощики, але як їх вислідити? Підозрювання впало на вбогого осібняка Михайла, якого влада зодягнула та дала помешкання. Щоб  упевнитись в його коляборації, передали через знайомого Михайлові ім'я партійної особи, мовляв, що вона співпрацює з організацією ОУН. Правда, його арештували, але після короткого часу, звільнили, що було доказом підпільникам про чорну роботу Михайла. Хоч за такий злочин прислуговувала смерть, вони вирішили тільки покарати. На допитах Махайло зізнався  про свою служби проти свого народу на користь окупанта.
    Тієї ж ночі Михайлові відрізали половину язика, зробили перев’язку, щоб не помер з упливу крові і зберегли  йому життя. В тому часі,  інформаційних засобів не було, тільки льокальна пошта БСБ (баба сказала бабі), яка діяла напрочуд справно. За кілька днів усі люди Галичини вже знали про язик ще й з певним усним додатком. Мовляв, за такі злочини не тільки відріжуть язика зраднику, а й каструють. Того вимагав окупаційний час: боротьба не на життя, а на смерть проти  окупанта.
    Після цієї операції запанувала тиша. Дивно, але навіть службовці й міліція злагідніли, щоб не мати тих проблем з непрофесійними лікарями. Якщо б таку “операцію” було зроблено своєчасно капітанові СБУ Шляпкіну, то москалі з ополченцями не знали б усіх плянів АТО і не згинуло б 66 патріотичних вояків у бою за Дебальцево. Місто знищено, патріоти загинули, а Шляпкін з родиною сховався у Москві. Певний, що по часі ще й дістане службову пенсію. Чому би ні? Багато “реґіоналів” живуть до сьогодні з привілеями, недоторканістю та державною пенсією. Не варто навіть згадувати про українське судівнцтво та багато суддів, яким не поминути справжніх всегромадських судів та заслуженої кари.

    Читач, як не скаже, то подумає, хіба ж можна вживати таких варварських катувань? Що світ подумає? Треба пам’ятати, що навіть цивілізований світ реагує в основному на те, де є порушені його інтереси! Чи хтось чув світову реакцію на злочинно дике знущання сепаратистами над українськими полоненими у Донецьку, де їх водили пов'язаними вулицями міста, а потім скастрованими відпустили на пострах на волю. Всім відомо, що свої воріженьки можуть бути багато гіршими, як чужі. Таких злочинців, якими є корупціонери, злодії, запроданці та донощики, не достатньо карати фінансово чи терміновим ув’язненням. Слід таких запроданців виставляти “на люди”. Показувати такого злочинця на державному телебаченні у вечірніх годинах, коли всі є в дома, і нехай говорить: ''Я називаюся Шляпкін, живу там і там, узяв хабар за державну зраду і поверну його у подвійній сумі до державної скарбниці. Я дуже шкодую, що я і мої нащадки тавруватимуться зрадниками''. І так щоденно показувати людям кожного злочинця з власною сповіддю. Повірте, що в короткому часі, то буде найпопулярніша програма, яка буде не тільки рейтинговою, а також повчальною, щоб кожен пам’ятав: хто стане на шлях продажності, буде привселюдно затаврований перед тим, як сяде до в’язниці. Бо без такого  вселюдського тавра, осуду, для зрадника ув'язнення є пом’якшенням його вини, а для держави - витрата людських грошей, бо в'язниця тільки більше вишколює злочинців. А світова опінія, як на мій погляд, лише схвалить таке покарання.
    Дорогі брати і сестри в Україні і за кордонами, звироднілий Путін дав збройний виклик нашій нації та її незалежності на вибір без вибору - здатися добровільно у неволю, або він нас намагатиметься силою поставити на коліна. Наш народ зробив уже свій вибір – це наша незалежність! Це воля, а не рабство! В ім’я цього нині проливається невинна молодеча кров кращих синів і дочок України. Може, трапитися так, знаючи ментальність  вічно агресивного сусіда і нашого ворога, який постійно освідчується в любові до нас, щоб у зручний для нього час підступно нанести нам удар у спину. Так було упродовж сотні років. Дикому варвару не можна вірити: ані його брехливому слову, ані його папірцю. Тому не може бути ні одного пасивного українця у світі, який по своїй можливості та спроможності сьогодні не  включився в боротьбу з нашим вічним підступним ворогом і загарбником чужих земель і народів. Ми маємо зберегти нашу козацьку відвагу вільної людини, нашу честь і живучість нації в ім’я нашої волі і Соборності.
     Через існуючий хаос в Україні, вже є прояви злочинного елементу присвоювати закордонну допомогу, тому УККА радить і просить всіх жертводавців координувати свої пожертви через одну найстаршу допомогову організацію ЗУАДК, яка має певне і довірене представництво в Україні. Телефон ЗУАДКу ми подаємо:

John Burtyk  185 Pershing Rd.
Clifton NJ, 07013  USA.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Телефони: (212) 254-2260
                 (917) 355-2093


   Маємо нині вірити у власні сили. Маємо пам’ятати минулі сторіччя, коли нас зраджували і залишали один на один з ворогом. Ми не маємо права, вірити в голослівні, порожні слова наших псевдодрузів. Вони залишали у найвідповідальніший час нас у минулому і це може, не дай Боже, повторитися знову.  Ми сьогодні маємо сидіти не в Мінську поруч з тими, кого ми називаємо терористами. Ми маємо сісти в Страсбурзі, Брюсселі поруч з президентом США, прем’єр-мінстром Англії, президентом Франції, Генсеком Китаю і заслухати Путіна, чому він порушив Будапештський меморандум. Чи він розуміє, що світ через його авантюру, через химеру утопію побудови нової Московської імперії на планеті може опинитися перед прірвою. Давайте речі називати своїми іменами: війну війною, агресора агресором, окупанта окупантом, а терориста терористом і, нарешті, вирізнити це перед світом. Це дасть користь нашій державі. В іншому випадку повна дезорієнтація. Світ гадає, що в нас АТО (антитерористична операція), то чому світ має допомагати нам. Чому ми самі себе заганюємо в самотність. Чому ми самі себе виставляємо один на один з таким підступним і підлим агресором, яким є Кремль?!
   Хоча ми й певні, що московський чобіт ніколи не ступить на нашу землю. А якщо ступить, то не надовго. Бо під ним горітиме земля. Московський  ординець має пам’ятати, що ми зупинили Золоту орду  500 років тому і тепер її зупинимо, рятуючи Європу, яка ще не усвідомила справжньої загрози для себе, вірячи брехливій пропаганді Москви.
   Нам не слід сподіватися на когось. А ми маємо пам’ятати, як і московський  агресор, що він  не поборе об'єднаної 60-ти мільйоної української сили, яка є в цілому світі. Ми його нищитимемо на всіх континентах землі. Ми  зустрінемо напасника оливом із-за кожного рогу нашої хати, нашого дому, кожного дерева і кожного  вікна. За нами Бог і з нами наша перемога!!!

Іван Буртик, Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), США,
для порталу “Воля народу”

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh