altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 18
БРЕШИ, ВАНЬКА, ТА МІРУ МАЙ
Як ще хтось вірив, що злочинна партія влади має ще трохи  розуму, аби не зганьбити  себе та націю перед світом, то рішенням верховних брехунів  від 3-го липня, як не гірко, остаточно розвіяло всі надії. Зрадники і запроданці, яких у народі влучно називають «тушками», слухняно натискали кнопки з присудом зробити-таки сиротою у власному домі нашу мову. Злочин став реальністю. І це подвійно гірко, бо тих, хто мав і відвагу, і душу вийти з протестами проти ухвалення антиукраїнського закону про мови, було менше, аніж  ґестапівців-беркутівців та корумпованих від сержанта до генерала працівників ДАІ, котрі підпирають цю, з дозволу сказати, владу. Ситуація не бачена ніде в світі, бо жоден народ ніколи б не дозволив позбавити свого найсвятішого - мови.

А скандальний закон під протекторатом ПР фактично спрямований на позбавлення українців своєї мови як повноцінного суспільного комунікаційного засобу.
Він як у валуєвську добу й радянські часи звужує її використання до «кухні й лавочки». Однак, попри скромну хвилю протестів, котрі прокотилися Україною, лінгвістичний геноцид Партії Рабовласників проти українців не пішов їм на користь. Він не багато додав у лави їх прихильників. Адже, попри шовіністичні настрої, котрі побутують серед частини населення країни, справжні російські нацисти пересічно сидять лише у Верховній Раді та у Кремлі. Навіть у Донбасі та Криму відданий Януковичу електорат набагато більше хвилюють соціальні питання, аніж абсолютно штучна мовна проблема. А ось свідомого, проукраїнського виборця своїм дискримінаційним законом Партія Рабовласників, попри візуальну пасивність суспільства, таки мобілізувала.

Бо і дурень тепер зрозуміє, що на Олімпі сидить п'ята колона чужої аґентури.  Так само загальновідома психологія злочинця і ґвалтівника. На загал, це боягузи та психопати. І усі ці ківалови та колісніченки ховають свій переляк за цинізмом і нахабством. Бо чому гарчить на перехожого собака – через страх. І ніхто не виключає, що сполошені злочинці будуть утікати до свого покровителя у Кремлі, як курчата під квочку.

Однак, ми маємо бути готові, що це тільки початки кремлівської  інтервенції на наш народ та його незалежність. Тиск буде зростати і посилюватись у всіх ділянках громадського та реліґійного життя. П'ята колона вже вийшла з ˮТроянського коняˮ і діє під лічиною зрадників у Верховній Раді, котрі із шкіри пнуться, намагаючись накинути нашому народу колоніальні хомути «Русского міра». Звісно, що з голими руками нам не стати проти сучасних озброєних кагебістів та ґестапівців, але час недалекий, коли у жовтні заговорить сила мовчазного народу у виборчому процесі, голосом перемоги!

Щасти Боже!     


Попередні листи - в розділі "Українці за кордоном"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh