Голова РОДУ УККА Іван Буртик звернувся з листом щодо підсумків виборів депутатів до Верховної Ради України. В листі Іван Буртик висловив подяку всім українцям, які взяли участь у виборах, та ЗМІ, які висвітлювали виборчий процес.
Хоч й до сьогодні ще немає остаточного підбиття підсумків голосування до Верховної Ради України у жовтні минулого року, проте, є багато заяв та декларацій провідних політиків світу та міжнародних спостерігачів про нечесність та фальсифікацію волевиявлення українського народу. Однак, партія влади на це не зважає і заявляє про свою перемогу, а як наслідок формує уряд. Варто зазначити що навіть ті 30 відсотків, які шляхом підкупу та шахрайства, набрали регіонали - аж ніяк не переконлива перемога. Насправді, за них проголосувало чи не вдвічі менше...
Зрештою, навіть попри таку ситуацію, беззаперечно можна ствердити, що, за всіх перешкод та труднощів, народ здав іспит на зрілість. Чисельною участю у виборчому процесі та своїми голосами, виявив протест проти насильницької антинародної влади. За умов справді цивілізованих  та чесних виборів Партія регіонів, ймовірно, не потрапила б до парламенту. Принаймні, розраховувати на більш-менш чисельну фракцію аж ніяк не могла б. Так само маємо молити Господа, аби опозиція не обмежилася деклараціями про спільні дії та, знову ж таки, не зарясніла "тушками", або не потонула у власних амбіціях.

На базі чисельних листів до нас, слід наголосити, що і світове українство не було пасивним спостерігачем до гарячих прередвиборчих подій в Україні. Від імені Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки, хочу висловити щиросердечну подяку всім тим не байдужим людям, що допомагали  у розповсюдженні наших листів із закликом боронити демократичні  вибори  в Україні. А  саме: Відділам УККА, пресі в Україні та Америці, чисельному співтовариству у Facebook у Канаді й Америці, Інтернет ЗМІ "Майдан", УНІАН, "Пошта" та окрема подяка "Волі Народу", яка інтенсивно і безперебійно допомагала у нашій праці.

Хотілося б вірити, що Ґарант з владною партією почули ГОЛОС НАРОДУ й зрозуміли, що він є сильнішим від грошей та бажання влади. Та ні, змін немає, вони тільки ще жорстокіше посилили свою владу. Знову ж, опозиція повинна пам'ятати, що народ за свою довіру чекає від опозиції вислідів корисної та успішної праці.

Щира подяка всім!
За РОДУ УККА
Іван  Буртик

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh