Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників: 

              Лист 15
              ЄДНОСТІ ВИМАГАЄ НАРОД

Пані Ольга з Луганська пише:
 - У ваших листах закликаєте нас до об'єднання. Ця істина зрозуміла для кожної тверезомислячої людини. Але хто мусить об’єднатися?! Які політичні сили?! Адже практично всі вони за двадцять років новітньої  історії України дискредитували і себе, і своїх  лідерів...


Дякуємо, пані Олю, за мудре і доречне  питання. Радіємо так само  Вашим словам через те, що з них стає зрозуміло: наші люди на загал орієнтуються звідки може походити загроза для кращої долі України.

Важливим є так само і те, що українці шукають вихід із того становища, у яке потрапила країна. І тут відповідь може бути лише одна – активна та не байдужа участь кожного у виборчому процесі. Бо попри реалістичну ремарку пані Ольги слід привітати задекларовані цілі опозиційного об'єднаня та його прозору виборчу програму. Одначе, багато ще залишилося недоліків, щоб здобути всенародню довіру. Але для повної народної довіри цього замало. Справжні, а  не маріонеткові опозиційні сили, мусять пролюструвати своїх кандидатів, щоб не вкрались приховано колишні чужі вислужники, зрадники – «тушки». Вони мусять знайти спільну мову з рештою опозиції, яка не спішить до об'єднання, сподіваючись на одноосібне проходження до Верховної Ради.  Бо з огляду на багато чинників у теперішньому політичному житті країни самостійна участь у парламентських перегонах будь-якої партії не з табору можновладців - справа вкрай ризикована. Розпорошеність опозиційних сил - велика розкіш для української політики. Вона може звести нанівець будь-яку надію на перемогу правди і демократії. А тому, дорогі приятелі, будьмо свідомі засадничого: кожний  нині мусить бути відповідальним за майбутнє держави. Не забуваймо заповіту Івана Франка, ˮПам'ятай, що на тобі стан стоїть, що за долю мільйонів мусиш дати ти отвітˮ.

Пресові заяви і містечкові протести - то уже є пережиток, бо на них не лише мало хто зважає, а часто-густо просто ніхто не читає. А ось коли б,  бодай, півмільйона людності прийшло на вулицю Банкову до адміністрації президента в Києві й грізно зажадало:
- Ні більше окупаційні владі! Не дамо переслідувати і ув'язнювати українських патріотів та забороняти спротив в обороні рідної мови!

З упевненістю можна сказати, що в такому випадку влада не змогла б проігнорувати вимоги протестувальників. Доля Чаушеску, будьте певні, відома навіть малограмотному Януковичу. Але найкращий спосіб для всіх уникнути такої  ситуації - активність кожного у виборчому процесі. Ми не втомлюємося закликати своїх земляків : ˮВзяти до рук бюлетень, щоб не брати зброюˮ.
Щасти Боже!
По всіх питаннях звертайтесь на нашу поштову скриньку.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Читайте нас онлайн у Google+ та ВКонтакті.  

Попередні листи:
Лист 1           Лист 11
Лист 2           Лист 12 
Лист 3           Лист 13
Лист 4           Лист 14
Лист 5
           Лист 14.А
Лист 6
           Лист 14.Б

Лист 6.А

Лист 6.Б
 

Лист 7
 
Лист 8

Лист 9

Лист 10

 


  •  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh