Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 14.Б
  Брехня, брехня і ще раз брехня - стиль діяльності Януковича та ПР
Партія влади завжди мала символом своєї політичної  сили Віктора Януковича. А той відповідно використовував цю,  на загал дуже далеку від політики структуру,  як інструмент для своїх владних амбіцій.  І ось днями  цими чинниками не без помпезності  було згадано усій українській спільноті, що минуло два роки як «проффесор» посів найважніше крісло у  державі. Однак, так би мовити,  про успіхи Віктора Януковича у якості президента  його політичні  партнери і піддані окрім загальних слів про «стабільність» та «сильну владу» нічого не могли сказати.

А ми давайте натомість згадаємо про найбільш значущі обіцянки кандидата в президенти Віктора Януковича. У грудні 2009 року під час виборчої кампанії він  розповів послу США в Україну, що в нього було п'ять пріоритетів для України: економічне зростання і боротьба з корупцією, відновлення відносин з Росією,  поліпшення відносин з ЄС і завершення Угоди про асоціацію, розвиток конструктивних відносин з НATO та забезпечення тісної співпраці з США.  Що з цього виконано? Не треба бути політологом чи мудрагелем щоб констатувати: буквально нічого. Бо якщо безкінечні поступки Росії можна вважати за «поліпшення відносин», то в такому разі в Україні є і «економічне зростання».


Насправді всі неупереджені чинники добре розуміють: Янукович і його Партія брехала тоді й брешуть людям нині. Рівень ошуканства вже перевищує всі можливі табу. Між іншим, у всіх без винятку сферах. Так днями Президент заявив у  ефірі одного з центральних каналів країни, що від ув’язнення Юлії Тимошенко найбільше потерпає саме він. Напевно, такому фарисейству слід було повчитися навіть самим стародавнім фарисеям. Адже і баба Фекла з глибинної Дмухайлівки сьогодні розуміє. що ув’язнення Юлії Тимошенко, найперше - розправа над політичним конкурентом, прагнення відсікти від виборів до парламенту реального й сильного лідера опозиції. І якщо це комусь навіть і не подобається, то аж не змінює суті цього явища.

Отож, брехня,  брехня і ще раз брехня – стиль діяльності Віктора Януковича та його провідної політичної сили. Що ми можемо зробити, аби нас не мали за дурнів? Хтось згадує про вила. Хтось безнадійно махає рукою, коли йдеться про свавілля теперішньої влади. Є навіть такі, кому до вподоби соціальний та політичний садомазохізм. Хоч останніх з кожним днем все меншає. А тому слід діяти з тверезим розумом і розрахунком. А саме, на осінніх виборах до Верховної Ради України сказати рішуче НІ партії влади. В такий спосіб кожен з нас зможе не лише захистити свої права, а й обмежити можливості брехливого й авторитарного Президента. Що у свою чергу, дасть Бог, принесе реальні передумови, щоб його перша каденція у якості президента стала останньою. Тому треба ˮВзяти до рук бюлетень, щоб не брати зброюˮ.
                                     
                               
Прочитайте і передайте далі! 

Попередні листи:
Лист 1           Лист 11
Лист 2           Лист 12 
Лист 3           Лист 13
Лист 4           Лист 14
Лист 5
           Лист 14.А
Лист 6

Лист 6.А

Лист 6.Б
 

Лист 7
 
Лист 8

Лист 9

Лист 10
 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh