"В іншому випадку може розгорітися ІІI Світова війна", - Іван Буртик, екс-Глава Українського Конгресового Комітету Америки (УККА)
Іван Буртик:
"Дикого агресора ХХІ сторіччя потрібно за будь-яку ціну зупинити. В іншому випадку може розгорітися ІІI Світова війна. Невже цього не розуміє американський президент, який тільки тішить такою милою музикою вуха Путіна. Після такої музики Путін сам собі тепер може сказати: Америка втручатися не буде, а з Європою ми дамо раду. Може, саме тому в питанні надання допомоги Україні оборонною зброєю, Обама  не слухає рішень ні Сенату, ні Конгресу. Чогось або вичікує, або боїться, що "мавпа з ядерною бомбою” може не тільки розмахувати, а й кинути її".

ЯК ДОВГО СВІТ СПРИЙМАТИМЕ РОСІЙСЬКУ БРЕХНЮ ЗА ПРАВДУ?
Іван Буртик, США

Під тиском кремлівської пропагади світові політики, як страуси, засунули голови в пісок

    Чому Крим анексовано і прилучено до Російської  Федерації? Бо така була воля нібито “кримського народу”(?) висловлена на референдумі - інформують російські ЗМІ. Дарма, що ніхто у світі не визнав цього наглядно по фальшованому референдуму. Це було вчора. Сьогодні, якщо вірити словам Путіна, Росія ніяк не причетна й до української війни на Донбасі. Це все, начебто, невдоволені життям і терплячі жителі Донбасу, які захотіли стати сепаратистами і також прилучені до “матінки-Москви”, яка їх краще годуватиме. Очевидно, “Градами” і “Тюльпанами”. Той же Путін і його підбріхувач Лавров стверджує, що як у Криму, так і в Донбасі, не було й немає ані російського війська, ані московської зброї. А якщо є там якісь москалі, то вони або заблудилися, або пішли добровільно постріляти, щоб не втратити спортивної форми, або допомогти “братньому українському народові” визволитися від фашистської влади.

    Таку “правду” бубнить на всіх мовах світу московська пропаганда і агентура. На початку перших телепередач ця брехня довірливими ще сприймалася. Але, як каже латиська поговірка, ''постійно капаючі краплі води, видовбають і в камені дірку''. Під тиском пропаганди та страху можливого застосування ядерної зброї, світові політики, свідомі існуючої небезпеки від неадекватного господаря Кремля, як страуси, засунули власні голови у пісок. І, окрім голосних заяв та порожніх обіцянок, не дбають не лише про українські, а й про власні інтереси. Тим часом Україна спливає кров’ю і безповоротною втратою своїх найкращих дітей у боротьбі з російським підступним  агресором, який ще й цинічно заявляє на весь світ, що він у цій жорстокій бійні не бере участі! Щоб приховати свої злочини і свою причетність у війні, агресор іде на нечуваний у цивілізованому світі переступ (кримінал) - спалює трупи своїх вояків, або скидає їхні тіла до порожніх копалень, щоб приховати від свого народу втрати. Свідомо кидає тих “добровольців” у небуття.

Чисельне закордонне українство повинно надати допомогу своїй Батьківщині

    Ця інтенційно (навмисно – Ред.) не проголошена Москвою війна проти України, може тривати дуже довго. Це виснажить не лише зубожілу економіку України. Надії на чужу поміч мінорні, тому такою допомогою повинно обтяжити себе, без більших труднощів чисельне закордонне українство. Яке вже тепер повинно створити допомогові центри по всіх державах українських поселень та у співдії з українським Урядом виготовити плани харчового, фінансового постачання для української армії, які були свідомо і планово зірвані попередніми промосковськими очільниками. Треба вірити, і я в це сподіваюся, що не залишиться у світі ні одного українця, який відмовить у такій допомозі.

Щоб перемогти зовнішнього ворога, потрібно, насамперед, ліквідувати внутрішій фронт зрадників України

     Зараз, як бачимо, московська стратегія спрацьовує. Одностороннє, так зване, перемир’я дозволяє ворогам нашим посилювати фронти, а п'ятій колоні в Україні разом із запроданцями поширювати брехню, що начебто не Москва, а українські війська вбивають мирних людей Донбасу і нищить їхні села та міста. А правдиво - то саме наше вояцтво не лише здержує агресорів, а й виснажується в оборонних  позиціях. У такій ситуації Україна не може провадити війни на два фронти. Щоб побороти збройно зовнішнього ворога, треба перше зліквідувати внутрішній фронт, який зростає на силі у нашій бездієвості та через московських запроданців, холуїв, корупціонерів, хабарників, що часто маскуються під патріотів України. Цю внутрішню гниль, яка сито вкоренилася чи не по всіх владних вертикалях, треба за будь-яку ціну виявити і під корінь знищити відповідно до Конституційного закону держави. Включно до вічного ув’язнення, оскільки в Україні відсутня смертна кара. Ефективне і показово публічне покарання одного чи двох злочинців. Це отверезить очі тисячам інших московським холуям та Іудам. В іншому випадку, жодні інші методи не спрацюють, бо душогуби, вчинивши каїнову справу в Україні, втечуть у путінські Кремлівські  мури.

Америка чогось або вичікує, або боїться, що „мавпа з ядерною бомбою” може не тільки розмахувати, а й кинути її

      Коли приглянутися зблизька і проаналізувати сучасні світові події, зокрема, в Україні, та маніпуляції політичних гравців світу, то мимоволі насувається на тебе багато думок і запитань без відповіді. Одна думка тривожить, чи часом ці гравці знову не підставили Україну, як і раніше, щоб коштом наших, українських, витрат, розхитати сили та підсилити міць грізного нам опонента. Чому  впродовж однорічної жорстокої боротьби проти такого сильного агресора ані Європейський Союз, ані  ООН не вжили  жодних серйозних заходів, щоб зупинити цю різню в Україні. Усних заяв Президента Барака Обами про те, що Америка засуджує анексію Криму та агресію Москви на Донбасі, мало. До цього він ще додав, що Америка не братиме збройної участі в цій війні і не стане особливим союзником України. Гаразд, але чи не час уже надати Україні оборонну зброю. Адже Україна не веде, на відміну від Москви, загарбницьких воєн. Дикого агресора ХХІ сторіччя потрібно за будь-яку ціну зупинити. В іншому випадку може розгорітися ІІI Світова війна. Невже цього не розуміє американський президент, який тільки тішить такою милою музикою вуха Путіна. Після такої музики Путін сам собі тепер може сказати: Америка втручатися не буде, а з Європою ми дамо раду. Може, саме тому в питанні надання допомоги Україні оборонною зброєю, Обама  не слухає рішень ні Сенату, ні Конгресу. Чогось або вичікує, або боїться, що „мавпа з ядерною бомбою” може не тільки розмахувати, а й кинути її.

Значна  доля відповідальності лежить на українській владі

     Наприкінці минулого року в Інтернеті з’явилася стаття. У ній писалося, що у 2015 році почнуться реальні процеси глобалізації. Хто ж ці ідеологічні творці глобалізації? Чому вони не розкриють правду, не покажуть своїх планів? Чи Україна вже в тих планах є першою ластівкою на невтручання, світовий нейтралітет і тихе сповзання в ярмо? Якщо так, то навіщо даремно нищити людей?
     Не бракує питань і до нашої влади. Коли нашим воякам на фронті бракує необхідних речей, часто і набоїв, як в Іловайську так і в Дебальцевому, а   чиновники вищого рангу покладаються на волонтерів, приймають про них закон про особливий статус, а паралельно з цим набивають, як і їхні попередники, свої мільйонні, якщо не мільярдні кишені. То як це розуміти? Хоча з морального боку, які є надії і сподівання на фронтову перемогу, коли у державі існують військові угрупування приватних осіб? Також є  бригади, які крім свого командира не підчиняються Генштабові Міністерстві Оборони. А внаслідок такого анархізму, хаосу, даремно гинуть вояки і не винні люди. Час подумати, що скоріше чи пізніше, а доведеться за все це відповідати, як перед народом так і перед історією.

Іван Буртик, США,
для порталу Воля народу

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh