alt28 червня свято - День Конституції України. З нагоди 16-ї річниці прийняття Основнового Закону Демократичне об’єднання «Українська Національна Рада» зробило Заяву:
"Партія влади, заявивши, що вона «будує нову країну», намагається всупереч волі народу написати нову Конституцію України. Прояв справжнього фарисейства – вітати з численних біллбордів українців з Днем Конституції й одночасно нехтувати її виконанням.
І Янукович - гарант Конституції України і Литвин – Голова Верховної Ради - всіляко зневажають та порушують Конституцію, яка, нібито, своє відпрацювала. Отже, ті, хто повинен забезпечити суворе дотримання Конституції, є її основними ворогами. Порушуючи Основний Закон України, вони творять злочин - державний злочин!

Фарс зі спробами зміни Основного Закону на основі «побажань трудящих» очевидний.
Ніхто з очільників держави не спромігся виразно відповісти, яка ж причина переписування Конституції України. Справжні наміри влади – нівелювати 5-ту статтю Конституції про суверенітет народу, ввести російську мову як другу державну, негайно легітимізувати дерибан та прихватизацію державного майна, забрати землю в народу, звузити демократичні права і свободи громадян.

Президент, який зобов’язаний гарантувати виконання Конституції України й не виконує цього свого найголовнішого завдання, а натомість ініціює «конституційний переворот», повинен негайно піти у відставку. А за всі порушення Основного Закону вся влада обов’язково понесе відповідальність".

           Голова ДО «УНР»             Юрій Пальчуковський

П 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh