Планується випуск серії з10 книг по системі "Агні Кемпо"
Історія України відроджується в національних бойових мистецтвах.
Ще в 1998 році автори задумали серію підручників по створеному нами національному козацькому бойовому мистецтву України - "Агні Кемпо". Серія буде складатися з 10 книг. Перші чотири книги вже написані і готові до видання. П'яту, шосту і сьому книги ми допрацьовуємо в рукописах і готуємо матеріали для інших.

Наші книги - навчальні посібники для індивідуальної підготовки. Вони розраховані на широке коло читачів, любителів бойових мистецтв, клубних інструкторів і тренерів силових структур. У книгах подається унікальний матеріал з історії козацтва, генеалогії та філософії "Агні Кемпо". Представлена ексклюзивна техніка всіх 6-ти рівнів підготовки, основи психофізичного тренування для стресостійкості, техніки роботи з холодною та вогнепальною зброєю, методи самооборони в реальних ситуаціях і багато іншого.

З цими підручниками читач будь-якого віку (від 7 до 70 років) зможе закласти фундаментальні основи здоров'я і самозахисту за нашою системою "Агні Кемпо", яка розбита на 6 підсистем:
- для дітей від 6 років;
- для юнаків і дівчат від 12 років;
- оздоровча підсистема "Міст" для людей будь-якого віку з ослабленим здоров'ям;
- підсистема самозахисту "Професіонал" для громадян від 18 років;
- підсистема для підготовки поліції, прикордонників і митників - "П.У.М.А.";
- підсистема для підготовки спецназу армії і служб безпеки - "Б.А.Р.С.".

Методи всіх рівнів підготовки ми поступово викладаємо в наших книгах.
Перша книга, у виданні якої ми просимо надати нам допомогу, стосується базової техніки 1-го рівня підготовки, і є фундаментом для вивчення наступних, більш складних методів.
Наша система "Агні Кемпо" має не тільки чисто утилітарне, прикладне призначення, але є потужною соціально-виховною програмою для сьогоднішнього і майбутніх поколінь українського народу.

Коротко про авторів:
Ю. О. Костров
Професійний тренер. У 1972 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури і спорту. З 1968 по 1970 роки член молодіжної збірної команди України з дзюдо, кандидат у збірну СРСР, майстер спорту. Творець системи Кайсо бойового мистецтва "УКБ Агні Кемпо", засновник Всесвітньої Організації Універсального кулачного бою Ю.О.КОСТРОВА "Агні Кемпо" (ВОУКБ "Агні Кемпо"), членами якої є понад сорок країн світу.
Стаж вдосконалення в бойових мистецтвах більше 58 років.

В. О. Морозова
Співзасновниця УКБ "Агні Кемпо", віце-президент ВОУКБК "Агні Кемпо", засновниця Школи / Соке-Даї "Агні Кемпо" в Україні, технічний експерт Організації. У минулому - професійна балерина, солістка балету.
В УКБ Агні Кемпо понад 29 років.

Для нас цей проект є справою всього життя, і ми вкладаємо в нього весь наш, майже 60-ти річний досвід на Шляху бойових мистецтв.

Всі книги "Агні Кемпо" видаються у твердій кольоровій палітурці з кольоровим блоком всередині на крейдованому папері. Вони будуть найвищої якості, оскільки повинні бути передані в Європу та інші країни світу, де будуть представляти не тільки нас, як авторів, а й Україну, як сучасна цивілізована держава з її козацькою історією, що відроджується в національних бойових мистецтвах.

Сподіваємояся на допомогу усіх зацікавлених.

Інф.: na-starte.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh