Збірна України на своєму полі сенсаційно не змогла обіграти Казахстан (1:1)
Шанси на вихід на ЧС тануть на очах.
На 20-й хвилині Роман Яремчук реалізував вихід один на один, зробивши рахунок 1:0. Тоді здавалося, що проблем в України сьогодні не буде, оскільки Казахстан грав повільніше, а моменти команда Шевченка створювала регулярно.

Однак на 59-й хвилині гості шокували Україну. Серігжан Мужиків з-за меж штрафної зони закрутив м'яч під дальню штангу - без шансів для сьогоднішнього дебютанта Трубіна.

Незважаючи на тотальну територіальну перевагу, забити переможний м'яч Україна так і не змогла.

У паралельному матчі нашої групи збірна Франції переграла Боснію і Герцеговину з рахунком 1:0. Єдиний гол на рахунку Антуана Грізманн.

Відбір на ЧС-2022. Група D
Україна - Казахстан 1:1

Голи: Яремчук, 20' (1:0) - Мужиков, 59' (1:1)

Україна: Трубін - Караваєв (Тимчик, 87), Кривцов, Матвієнко, Михайличенко - Сидорчук (Марлос, 67), Шапаренко (Довбик, 81), Зінченко, Малиновський - Яремчук, Мораес (Зубков, 67)

Казахстан: Покатілов - Марочкин, Малий, Аліп, Досмагамбетов (Бистров, 46) - Нургалієв (Тунгишбаев, 87), Мужиков - Валіулін, Абікен (Вороговський, 46), Тагиберген (Оразов, 46) - Аімбетов (Карімов, 60)

Боснія і Герцеговина - Франція 0:1
Голи: Грізманн, 60'

Наступний матч відбору на ЧС-2022 Україна проведе вже 1 вересня - на виїзді з тим же Казахстаном.

Інф.: meta.ua