Микола Нагорний, журналіст: "Будь-яка перемога не може замінити відчуття патріотизму та любові до рідної землі"
1-го серпня поточного року абсолютний чемпіон світу з боксу, перший володар кубка імені М.Алі Олександр Усик дав у приміщенні ТРЦ "Гулівер" (Київ) прес-конференцію, а вже 3-го серпня впродовж майже години на телеканалі 112 відповідав на запитання як ведучих, так і користувачів соціальних мереж. Що ж цікавого дізнались шанувальники боксу після тріумфальної перемоги українця у столиці Московії?

О.Усик повідомив, де він тренувався для вирішального поєдинку та про склад його команди. На запитання, хто буде його тренером, О.Усик відповів, що дуже хотів би, щоб ним був А.Ломаченко, але це питання залишається відкритим.
Перед цим двобоєм наші ЗМІ повідомляли, що бій між О.Усиком та М.Гассієвим знаходиться під загрозою зриву і промоутер абсолютного чемпіона О.Красюк дав відповідь та окреслив проблеми, які виникали вже безпосередньо перед матчем. Справді, вони існували, але їх вдалось подолати і результат, який був досягнутий блискучою перемогою в ринзі нашим чемпіоном, підтвердив правильну логістику і тактику підготовки до бою команди О.Усика.

Коли постало питання про державні нагороди, то володар кубка М. Алі виголосив думку про те, що йому не потрібні ніякі нагороди, тим більше, що вони роздаються направо і наліво. Дивно це чути. А хіба не заслуговують нагород наші військовослужбовці, які боронять нашу державу, не шкодуючи життя? При цьому Усик не уточнив, кого він має на увазі і про які нагороди йдеться. Розповів він також про нову пісню, під звуки якої він виходить у ринг. Цю пісню написав В.Жадан і сам виконав її наживо у фіналі зустрічі. Було також питання, чи можливий варіант проведення боксерського поєдинку в Києві, на яке промоутер босера О.Красюк відповів, що такий бій можливий лише влітку на Олімпійському стадіоні. На жаль, в Україні відсутні спортивні споруди, які змогли б прийняти усіх охочих  наживо подивитися бій у закритому приміщенні в іншу пору року.

На 112 каналі О.Усик відповідав на різні запитання. Ведучу А.Степанець особливо цікавило питання про його віросповідання. Відповідь полягала в тому, що за всі наші помилки прийдеться відповідати перед Всевишнім після смерті,  і для нього немає значення, до якого храму людина ходить, адже Бог для всіх - єдиний. Зрозуміло, що Олександр має свою точку зору та лінію своєї поведінки, але виникає питання, коли він розповідав про зустріч з митрополитом Онуфрієм, то чи знайомий він із висловом керівника цієї філії РПЦ про Голодомор в Україні, про ставлення цього церковного керівника до подій на Донбасі? Більше того, священники УПЦ МП відмовляються провести богослужіння за загиблими бійцями, які боронили державу на сході України. Дивно це все виглядає, коли патріоти країни віддають життя за її Незалежність, а дехто вважає, що цей час дуже сприятливий для власного збагачення. Не розуміючи, що їх використовують задля своїх цілей, формуючи у такий спосіб свідомість громадян Заходу про «внутрішній конфлікт» в Україні, а не агресію з боку Ординської Московії.

Усім відомий вислів О.Усика, який він виголосив кілька років тому: "Крим - це Крим. А ми з росіянами… один народ - слов'яни". Будь-яка перемога не може замінити відчуття патріотизму та любові до рідної землі. Хочу навести один красномовний приклад на захист своєї держави, що продемонстрував відомий грузинський актор, співак В.Кікабідзе, який відмовився від нагороди Московії та скасував усі свої виступи, поки Грузія є окупованою. Яскравий приклад, який, на жаль, не є показовим для наших майстрів культури та відомих спортсменів.

Микола Нагорний, журналіст

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh