130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966)

PostHeaderIcon Sport

"Динамо" обіграло "Шахтар" і практично гарантувало собі чемпіонство в Українській Прем'єр-лізі (ВІДЕО)

Кияни обіграли свого головного конкурента
"Динамо" здобуло мінімальну перемогу над суперником.
У суботу, 17 квітня, в центральному матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" зустрічався з київським "Динамо".
"Гірникам" потрібна була перемога, щоб відновити чемпіонську інтригу, проте підопічні Каштру провалили ключову гру. Луческу повністю тактично переграв свого опонента, не давши донеччан абсолютно нічого створити біля воріт Бущана і навіть зумівши обіграти "Шахтар". Єдиний і переможний гол на свій рахунок записав де Пена, який реалізував пенальті на 34-й хвилині поєдинку.

Український важкоатлет Дмитро Чумак взяв два "золота" у Москві та втретє став чемпіоном Європи

На чемпіонаті Європи в Москві український важкоатлет Дмитро Чумак 10 квітня здобув два "золота" у ваговій категорії до 109 кілограмів
Джерело: Sport.ua
Деталі: Його результат в сумі двоборства 407 кг.
Відзначимо, що українець завоював золоті медалі у поштовху і в сумі.
У своїй ваговій категорії Чумак обійшов болгарина і росіянина.
Спортсмен завоював вже третє "золото" на чемпіонатах Європи поспіль.

У це неможливо повірити: Україна оступилася в матчі з Казахстаном (ВІДЕО)

Збірна України на своєму полі сенсаційно не змогла обіграти Казахстан (1:1)
Шанси на вихід на ЧС тануть на очах.
На 20-й хвилині Роман Яремчук реалізував вихід один на один, зробивши рахунок 1:0. Тоді здавалося, що проблем в України сьогодні не буде, оскільки Казахстан грав повільніше, а моменти команда Шевченка створювала регулярно.

Втрачена перемога: Україна - Фінляндія - 1:1. Потрібно міняти тактику захисту

У матчі відбору на Чемпіонат Світу 2022 року збірна України зіграла внічию з командою Фінляндії
Поєдинок завершився з рахунком 1:1.
Учора на стадіоні "Олімпійський "відбувся другій матч відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу 2022 між командами України та Фінляндії.
У попередньому відбірковому турнірі 2018-го ці команди зустрічались двічі і у тому протистоянні чотирирічної давнини збірна України двічі перемогла, проте кожна гра була дуже напруженою.

Луку звинуватили в медичної недбалості
Лікарю Дієго Марадони Леопольдо Луці пред'явлено звинувачення в ненавмисному вбивстві.
Особистого лікаря Дієго Марадони Леопольдо Луку звинувачують в ненавмисному вбивстві зірки футболу, передає місцеве інформагентство Telam.
Луку звинуватили в медичної недбалості, в наслідок справи про обставини смерті Марадони.

"Динамо" з великим рахунком програло "Барселоні" в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Київське "Динамо" в 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів програло каталонській "Барселонi"
Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 0:4.
До цього команди зустрічалися між собою 9 разів: 3 перемоги "Динамо" і 6 – "Барселони"
Зустріч 3-го туру ЛЧ в столиці Каталонії завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.
Сумарна вартість футболістів: "Барса" – 878,7 млн євро; "Динамо" – 99,65 млн євро.

Німеччина - Україна 3:1, огляд матчу

Українці відкрили рахунок, але німці зуміли вийти вперед через 20 хвилин
У матчі 5-го туру Ліги Націй дивізіону A збірна Німеччини приймає Україну.
Рахунок в поєдинку відкрив форвард української команди Роман Яремчук на 12-й хвилині зустрічі, гольову передачу віддав Олександр Зубков.
Псля пропущеного голу німці прокинулися, підняли темп гри і через 11 хвилин зуміли відіграти м'яч - гол забив вінгер Лерой Сане.

Великий бокс: Олександру Усику вдалося перемогти британця Чісору (ВІДЕО)

33-річний український боксер Олександр Усик переміг 36-річного британця Дерека Чісору та став володарем статусу обов’язкового претендента на титул чемпіона світу за версією WBO у суперважкій вазі.
За рішенням суддів Усик виграв бій. Фінальний рахунок трьох арбітрів: 117:112, 115:113, 115:113. Це був його другий поєдинок в суперважкій вазі.
Чісора з перших хвилин захопив центр рингу, засипаючи українця градом ударів. Усик намагався максимально рухатися, йдучи від ударів, лише зрідка контратакуючи.

"Ференцварош" – "Динамо" – 2:2, – відео голів і огляд матчу

Ференцварош вирвав нічию в Динамо (2:2) у 2 турі групового етапу Ліги чемпіонів
"Динамо" добре розпочало матч, створило низку моментів, а в середині першого тайму відкрило рахунок.
М'яч в штрафному майданчику господарів влучив у руку Харатіну. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, а Циганков упевнено реалізував пенальті.

"Шахтар" сенсаційно обіграв "Реал" у матчі Ліги чемпіонів УЄФА (ВІДЕО)

Чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря" провели стартовий поєдинок в основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2020/21, в якому на виїзді перемогли переможця іспанської Ла Ліги мадридський "Реал".
Матч "Реал" - "Шахтар" на "Альфредо Ді Стефано" в Мадриді завершився з рахунком 3:2 на користь "гірників", які після першого тайму були попереду 3:0, повідомляє Укрінформ.