Кожен другий українець отримує зарплату меншу від обіцяної на співбесіді
Рівень обіцяної та реально виплачуваної згодом заробітньої платні не завжди збігаються.
Майже половина респондентів дійсно стикаються з окладом меншим, ніж було обіцяно на співбесіді.
42% українців відзначають, що за фактом все ж отримують обіцяну на співбесіді суму. Лише 9% опитаних можуть похвалитися тим, що їх реальний оклад перевищує обговорювану на співбесіді суму.
Після працевлаштування та певного періоду роботи в компанії, у співробітника виникає можливість співвіднести розмір виплачуваного йому окладу з тими знаннями й уміннями, які він застосовує на своєму робочому місці. Так, 43% українців знаходять свою платню цілком адекватною зусиллям, що були прикладені.

Менша кількість респондентів - 40% - вважають свою зарплату швидше невідповідною вкладеній праці на робочому місці, а 13% українців вкрай незадоволені своєю платнею. Лише 4% українців повідомили, що їхня зарплата перевершує знання і вміння, які вони застосовують для виконання робочих обов'язків.

Опитування порталу показало, що рівень обіцяної і реально виплачуваної згодом зарплати не завжди збігається. Трохи менше половини респондентів дійсно стикаються з окладом меншим, ніж було обіцяно на співбесіді. 42% українців відзначають, що за фактом все ж отримують обіцяну на співбесіді суму. А 9% опитаних навіть можуть похвалитися тим, що їх реальний оклад перевищує обговорювану на співбесіді суму. У 53% випадків оклад настільки щасливих у минулому здобувачів, а нині співробітників, виявляється на 10-25% вище обіцяної суми.

Найцікавіше, що майже 50% ошуканих робітників продовжують працювати за менші гроші. 44% респондентів віддали перевагу звільненню і лише 7% добилися обіцяного на співбесіді окладу.

Інф.: ua-banker.com.ua, фото: strana-sovetov.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh