Дослідники використали дані із супутника "Планк"
Вчені надрукували тривимірну модель Всесвіту N+1. Вчені з Імперського коледжу Лондона створили модель осяжного Всесвіту (реліктового випромінювання), яку кожен бажаючий може роздрукувати на 3D-принтері. Про результати своєї роботи учені розповіли в European Journal of Physics.
Для створення моделі дослідники використали дані, отримані супутником "Планк", які зберігаються в онлайн-архіві. За словами дослідників, найбільшу цінність роздрукований Всесвіт представляє для освітніх цілей, а також для людей з проблемами зору, оскільки дозволяє "помацати Всесвіт".
Реліктове випромінювання — теплове випромінювання, що рівномірно заповнює Всесвіт і приходить на Землю з усіх боків небесної сфери. Реліктове випромінювання виникло в епоху первинної рекомбінації і є найбільш віддаленим об'єктом, який можна спостерігати в електромагнітному спектрі.
Всесвіт містить у 10 разів більше галактик, ніж вважалося Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили загадкові спалахи, які можуть бути доказом існування паралельного Всесвіту. Світіння було виявлено під час аналізу карти реліктового випромінювання, яке також називають "Відлунням Великого вибуху".

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh