В Україні запустили безкоштовний САЙТ З ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Автори проекту "Lingva skills" запропонували українцям безкоштовно використовувати онлайн-ресурс з вивчення англійської мови.
За словами організаторів проекту, сайт створили спеціально для переселенців, учасників АТО, їх сімей, держслужбовців, студентів і безробітних.
«Можна в зручний час протягом 15 - 20 хвилин в день вивчати вільно англійську мову в будь-якому місці. Досвід показує, що через 2 місяці з'являються перші розмовні та письмові навички», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції в Києві Станіслав Куценко.

Сайт lingva.ua поки орієнтований на початківців. Свій рівень знань можна перевірити, пройшовши спеціальний тест. Вчити англійську розробники пропонують не за класичною схемою, а за системою Віталія Зубкова. Розробник знає 7 мов. Його основний принцип - навчання має бути цікавим.

Ресурсом вже користуються 60 тисяч чоловік, а зареєструвалося близько 2 мільйонів.

Мета розробників інноваційної онлайн-технології вивчення іноземних мов від "Академії Навичок" (Skills Academу) наступна:

Покращити знання та навички володіння іноземними мовами державними службовцями у відповідності до стандартів ЄС, а також:
вчителями, викладачами, працівниками системи освіти
студентами (завдяки запровадженню системи змішаного навчання (blended learning) у ВУЗах України)
внутрішньо переміщеними особами
тимчасово безробітніми, які знаходяться на обліку у Державному центрі зайнятості України
учасниками АТО та членами їх сімей
з метою їх скорішої адаптації, підвищення конкурентоздатності на ринку праці та збільшення можливості отримати гідну роботу або відкрити власну справу.

Інф.: begemot.media

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh