Гігантський 3D-принтер Vulcan II почав друкувати житловий район з 50 будинків
Гучний проект, про який оголосили ще в травні, почав втілюватися в життя у Мексиці. Два будинки з 50 вже надруковані і передані мешканцям.
Навесні цього року некомерційна організація New Story спільно з Icon і Fuseproject оголосила про плани надрукувати цілий житловий район десь у Латинській Америці. Через півроку з'явилися перші подробиці про проект.

Як повідомляє New Atlas, 50 надрукованих житлових будинків з'являться в штаті Табаско на південному сході Мексики. Місцеві жителі дуже бідні і селяться в ненадійних і небезпечних времянках, так що оселі від New Story стануть для них відмінним рішенням житлової проблеми.

Два будинки в рамках ініціативи вже готові. Їх цементний каркас надрукували за допомогою 3D-принтера Vulcan II всього за 24 години, після чого будівельники вставили вікна та двері і настелили дах.

Площа кожного будинку становить 46,5 квадратних метрів. У них є дві спальні, вітальня, кухня, ванна і невелика тераса. Житла підключені до електромережі та водопроводу.

Решта 48 будинків надрукують і передадуть мешканцям до наступного року. New Story не розголошує собівартість їхньої будівлі. Місцевим жителям будинку обійдуться в $20 щомісяця протягом семи років.

У китайському Сучжоу надрукували найдовшу стіну. 500-метрова набережна складається з декількох секторів і забезпечує березі захист від сильної течії річки.

Інф.: hightech.plus

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh