Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Ratings


Україну віднесли до числа держав "третього світу", тобто найбідніших

Україна за рівнем добробуту відстала від Росії, Монголії, Китаю і наблизиляась до Нікарагуа і Гайани. Україна також – світовий рекордсмен за обсягом боргового навантаження на одного громадянина.
Згідно з дослідженням Global Wealth Report, у якому вивчається рівень добробуту у всьому світі, Україну віднесли до країн третього світу, тобто найбідніших. Свій звіт аналітики Credit Suisse складали на основі ринкової вартості фінансових і нефінансових активів людей за вирахуванням боргів, які набирає за них держава. За цими критеріями, заможні країни - це держави, де кожен мешканець "коштує" від $ 5 000 до $ 25 000, пише "Комсомольская правда" в Україні. До таких на нашому континенті відносяться Росія, країни Центральної та Східної Європи, Середньої Азії, Монголія і Китай. Але не Україна.
 

Українець у десятки разів бідніший за пересічного європейця

І це не метафора, а статистичні дані, стверджує газета "Україна молода". За годину праці житель України отримує в 16 разів менше, ніж пересічний європеєць, зарплата якого становить близько 23 євро за годину. Експерт видання зазначає, що в країні виникла унікальна ситуація, коли робота не захищає людей від бідності. Приблизно 24% сімей, де обидва члени родини працюють, перебувають за межею бідності. Сьогодні в Україні працювати не означає забезпечувати свою родину і взагалі мати якусь перспективу. Про це йдеться в огляді преси від Радіо Свобода.
 

Ukraine Recognized One Of the World's Poorest Countries

altУкраїна за рівнем доходів громадян посіла 49-те місце з 52-х країн світу
У своєму останньому "Звіті про світове багатство 2012 року" німецька страхова компанія Allianz оцінила країни за рівнем доходів їхніх громадян.
Для складання рейтингу аналітики компанії відібрали 52 країни світу, чий ВВП разом складає 90% загального світового ВВП, пише "Український Тиждень".
Перший рядок у рейтингу зайняла Швейцарія, де власність одного громадянина в грошовій формі (без урахування споживчих кредитів) у 2011 році в середньому склала 138 тис. євро.
 

Donbass Leader In Terms Of Growth Of Ukrainian Patriotism

altУ серпні 2012 року в Україні зафіксовано рекордне зростання рівня патріотизму. 82% українців вважають себе патріотами України.
За останніх півроку кількість українців, які вважають себе патріотами своєї країни, зросла з 73 до 82%. Про це свідчать результати останнього дослідження Соціологічної групи «Рейтинг». Слід зазначити, що найбільш відчутне зростання почуття патріотизму фіксується на сході країни, Донбасі, а також на Заході і Півночі. На Півдні - навпаки фіксуються зворотні тенденції.
 

In Some Regions of Ukraine Mortality Rates Are Almost As During the Holodomor

altКожен десятий українець не доживає до 35 років!
У 2011 році населення нашої країни скоротилося на 162 тис. осіб, а всього за роки незалежності нас стало менше на 6 мільйонів.
На 1 січня 2012 року чисельність населення України становила 45,6 млн. осіб. Згідно з даними Держстату, в той час як рівень народжуваності в нашій країні становить 11 осіб на 1000, рівень смертності досягає 14,5 (для порівняння, показник смертності в країнах ЄС становить 6,7 на тисячу населення). Причому, це узагальнені дані.
В окремих регіонах України темпи смертності майже такі ж, які були в роки голодомору.
 

Україна очолює список найкорумпованіших країн Європи

Україна залишається найкорумпованішою країною в Європі 
Такий висновок авторів найновішого звіту міжнародної антикорупційної організації Transparency International, оприлюдненого у четвер першого грудня. 
Згідно з індексом глобального сприйняття корупції, який щорічно готує базована у Берліні організація Transparency International, Україна, яка поділила 152 місце (2.3) з Таджикистаном, опинилася в оточенні переважно африканських країн (Кот-д’Івуару та Кенії). Росія – нарівні з Маврітанією та Азербайджаном, займає 143 сходинку (2.4).
 

Донбас - найгірший регіон для життя в Україні

 Інф. УНІАН

У Дніпропетровській, Донецькій і Луганській областях за підсумками 2010 року зафіксований найнижчий рівень якості життя серед усіх регіонів України.
Про це повідомляє журнал WEEKLY.UA, який опублікував рейтинг українських регіонів «Де в Україні жити добре». Рейтинг ґрунтується на результатах першого посткризового дослідження якості життя в Україні, проведеного Міжнародним центром перспективних досліджень.
«Східні області країни хоч і заробляють більше за інших, всупереч поширеній думці, не можуть забезпечити високих стандартів життя місцевого населення. У цих регіонах проблеми із злочинністю, найвищий рівень розповсюдження важких захворювань і незадовільна екологія», – сказано в матеріалі.
 

В Україні - понад два десятки мільярдерів

 Кількість українських мільярдерів зросла до 21.
Про це свідчить рейтинг найбагатших людей України 2011 року часопису "Фокус". Як зазначає видання, в минулому році мільярдерів було вісім. Сукупні статки 21 мільярдера становлять майже $58 мільярдів, наголошує часопис. Крім того, в списку "Фокуса" стало більше іноземців, які облаштувалися в Україні і побудували тут свій бізнес.
 

Freedom House: Стан свободи преси в Україні погіршився

Стан свободи преси в Україні за минулий рік погіршилося і тепер оцінюється як "частково вільний", йдеться у звіті правозахисної організації Freedom House. Зокрема, у звіті наголошується на негативній тенденції в Україні, яка раніше довгий час була серед кращих за свободою преси в регіоні. Правозахисники нагадують, що радіостанції та телекомпанії, які критикували владу, втратили частоти.
Також в Україні зросло незаконне переслідування та залякування журналістів, що призвело до поглиблення самоцензури, говориться в дослідженні.      Інф. УНІАН


 

Київ - найбрудніша столиця в Європі!

Британська компанія групи Economist Intelligence, порівнявши екологічну ситуацію у 30 європейських столицях, не надала Києву в цьому рейтингу жодного балу з 10 можливих.

У ході дослідження столиці Європи оцінювалися за 8-ма критеріями: викиди CO2, енергоспоживання, будівлі, транспорт, вода, якість повітря, відходи і землекористування, екологічна політика.
Найвищі оцінки за десятибальною шкалою одержали столиці скандинавських країн: Копенгаген, Стокгольм, Осло.

 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4017
mod_vvisit_counterВчора4263
mod_vvisit_counterЦього тижня16620
mod_vvisit_counterМинулого тижня27193
mod_vvisit_counterЦього місяця69614
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24223332