147 га землі, вкрадених командою Черновецького, хоче прибрати до рук команда Кличка?
Зараз в Апеляційному господарському суді м.Києва триває судова епопея, де, після перемоги громади в першій інстанції, і повернення Києву 147 га вкраденої землі Київрадою Черновецького, забудовник-олігарх Василь Хмельницький намагається скасувати попереднє рішення.
 
31 березня, перед початком вирішального судового засідання, щоб залишити в силі рішення пер шої інстанції, під стінами суду громада провела пікет "Ні судовій корупції".
Активісти тримали плакати: «Кличко служить Ніконову, а не киянам», «Судді! Біличанський ліс належить киянам, а не заступнику Кличка», «Кличко! Чому представники Київради на ходять на судові засідання?».


Після півгодинного пікету громада зайшла до суд. На дверях судової зали, де мало відбутися слухання, висіло оголошення, що справи призначені на 31.03.2015 року направленні на авто перерозподіл у зв’язку з перебуванням судді А.І.Мартюк на лікарняному.
Варто зазначити, що колегії суддів під головуванням судді Мартюк уже двічі заявлявся відвід у зв’язку з тим, що склад судової колегії, в порушення Закону, був сформований в «ручному» режимі, за розпорядженням секретаря судової палати:


Представники Київради, які діють за дорученням Кличка, категорично заперечують проти повернення столиці 147 га, наполягаючи на тому, що дана земля має залишатися у олігарха Василя Хмельницького. Позиція Київради обумовлена тим, що девеловпером майбутньої забудови на цій ділянці виступає компанія «К.А.Н. Девелопмент» першого заступника Кличка – Ігоря Ніконова. Міський голова всіляко заперечує причетність свого заступника до даної забудови:

P.S. Після того, як ЗМІ почали публікувати факти причетності першого заступника Кличка Ніконова до скандальної забудови в Біличанському лісі Біонік Хілл, – юристи Київради перестали ходити на судові засідання.

Володимир Тищенко, журналіст
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh