Призведе до громадянського конфлікту: Дипломат назвав руйнівні для України наслідки ініціативи Зеленського
На результат референдуму впливає поточна ситуація і емоційні речі.
Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) України Павло Клімкін заявив, що пропозиція президента Володимира Зеленського провести референдум, щоб українці самі визначилися, куди рухатися країні, може бути небезпечною.
Про це він заявив в інтерв'ю, передають "Патріоти України" з посиланням на "Главком".

За словами Клімкіна, це показали останні референдуми, зокрема Brexit. "Я вважав, що існує дуже велика ймовірність, що британці проголосують за Brexit. Але люди з оточення Девіда Кемерона говорили, що ніколи не проголосують. Це за визначенням для них було неможливо. Були люди з оточення колишнього прем'єр-міністра Італії Маттео Ренці, які просто сміялися, коли їм говорили, що є реальний шанс програти референдум", - зазначив він.

Дипломат додав, що на результат референдуму впливає поточна ситуація і емоційні речі. Крім того, референдум - не завжди ефективний засіб прямої демократії. "Уявіть собі, що в майбутньому проводиться референдум, я свідомо не говорю який. Його результат, умовно, 51% на 49%. В умовах європейської стійкої демократії та європейської ментальності всі скажуть, що це буде результат, його приймуть. А що станеться у нас? У нас такий результат призведе до громадянського конфлікту", - підкреслив Клімкін.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh