Час Кличка на посаді очільника Києва сплив
В Офісі президента зробили нову заяву щодо звільнення Кличка з посади Голови КМДА.
Керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів з листом, у якому нагадав про необхідність внесення подання щодо звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка.

Він нагадав, що Віталій Кличко був призначений головою Київської міської державної адміністрації попереднім президентом у червні 2014 року. Відповідно, Прем’єр-міністр має виконати вимогу закону і внести подання про звільнення голови Київської міської державної адміністрації.

За його словами, прем’єр-міністр вніс подання про звільнення всіх голів місцевих адміністрацій, крім голови КМДА.

Рябошапка сподівається, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні уряду.

Водночас заступник керівника Офісу президента закликав не політизувати питання звільнення голови КМДА.

"Є норма закону, згідно з якою голова місцевої державної адміністрації призначається на термін повноважень Президента України. Яка може бути політика у тому, що змінився Президент і термін повноважень голови місцевої адміністрації закінчився?" – додав Рябошапка.

Нагадаємо, сьогодні, 24 липня, глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

За словами народного депутата Тетятни Чорновол, між мером Києва Віталієм Кличком і соратником Януковича Андрієм Портновим, який має відчутний вплив на оточення Володимира Зеленського, існує давній персональний конфлікт.

Інф.: prm.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh