Російський журналіст Олександр Невзоров: Історія російсько-української війни починалася із занепокоєння Кремля російською мовою на Донбасі
Збройна агресія Кремля проти України, що прикривається заявами президента РФ Володимира Путіна про захист російськомовних, обійшлася Донецькій і Луганській областях, а також контрольованій офіційним Києвом території, загибеллю 20 тисяч осіб.
Про це розповів відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров.

"Він (Путін. - Ред.) Згадав, та турбота про відмінки, правильність віддієслівних конструкцій, прикметників і взагалі про російську мову Донбасу обійшлася в 20 тисяч трупів. Тому, що якщо ви пам'ятаєте, з чого починалася ця "мила історія", - вона починалася із занепокоєння російською мовою і про утиски цієї мови на територіях Донбасу в Україні", - розповів журналіст.

Він також торкнувся теми місцевих виборів на непідконтрольній території Донбасу.
"Ви знаєте, що це питання було піднято. І Зеленський абсолютно справедливо розсудив і сказав, що взагалі-то якісь розмови про будь-які вибори можливі тільки після того, як Росія відведе свої війська з Донбасу", - погоджується Невзоров .

"Зрозуміло, негайно тут же возбухли пропагандони. Негайно розкричався, як завжди (оскільки у нього немає вже аргументів, крім власних децибелів), Соловйов. Але взагалі, наявність [російських] військ [на Донбасі] - це загадка тільки для Соловйова", - помітив публіцист.

Він спробував пояснити, яку роль відіграють війська РФ на Донбасі, які ведуть "дуболомно спровоковану Росією війну".

"Ось одна справа - у нас є ... теоретик Сурков в курному жабо, який гусячими перами креслить геополітичні прожекти про те, яким повинен бути Донбас. Інша справа - виконавці. ... Ми давно спостерігаємо за Донбасом, ми бачили, що ті кримінальники, які на цьому Донбасі захоплювали владу, - їх частково перебили, частково пересаджали", - резюмував Невзоров.

Інф.: facenews.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh