Комітет Європарламенту з питань закордонних справ 28 серпня проведе екстрене засідання у зв'язку з ситуацією в Єгипті та Україні.
Ініціатором позачергового засідання став глава комітету Елмар Брок, який у зв'язку з недавніми подіями пропонує обговорити питання, як Євросоюз має реагувати на розвиток подій у цих країнах.
"Ми також повинні оцінити політичні наслідки недавніх погроз з боку Росії, які можуть обмежити торгівлю з Україною у разі підписання країною Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Це - серйозний розвиток, який може кинути тінь на майбутній саміт у Вільнюсі", - вважає Брок.

Говорячи про ситуацію в Єгипті, глава комітету висловив упевненість, що Європейський парламент «не може просто стояти і дивитися, як день від дня ситуація у Єгипті погіршується».
 
"ЄС повинен спробувати і сприяти знаходженню політичного вирішення кризи, яка має охоплювати всіх і яке повинно привести не тільки до нових вільних і справедливих виборів, а й до конституційної реформи, яка поважає і гарантує права всіх складових єгипетського суспільства", - упевнений європейський політик.
 
Як відомо, радник президента РФ Сергій Глазьєв повідомив, що в разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС митне адміністрування з боку Росії може бути посилене.
 
Інф.: vgolos.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh