Опозиція єдина, опозиція згуртована і опозиція стала дуже дружною. У цьому запевняє лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк, додавши: "В принципі, можемо подякувати за це Януковичу".
Також Арсеній Яценюк заявив, що опозиція на президентських виборах буде висувати єдиним кандидатом у президенти екс-прем'єра Юлію Тимошенко: "До виборів далеко. Ми як об'єднана опозиція "Батьківщина" визначилися з нашим кандидатом – це Юлія Тимошенко. Що стосується подальшого ходу подій, я переконаний в тому, що так само через кілька років, а може, раніше, ви візьмете інтерв'ю і пригадаєте те, що я вам сказав, – побачите, що опозиція буде об'єднана у президентських перегонах", – заявив Арсеній Яценюк.

Раніше колишній міністр юстиції (часів президента Віктора Ющенка) Роман Зварич заявив, що в результаті внутрішньопартійного розколу кандидатом від Партії регіонів на президентських виборах 2015 року буде не Віктор Янукович.

Нагадаємо, що результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг в лютому, свідчать, що президент України Віктор Янукович програє у другому турі практично будь-якому опозиційному лідеру на виборах президента.

Інф.: zaxid.net

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh