У своєму виступі на опозиційному мітингу на Хрещатику 19 серпня народний депутат, голова політради “Батьківщини” Арсеній Яценюк заявив: “Те, що сьогодні відбулось, коли міліція б’є депутатів, коли міліція не пускає людей до тих, за кого вони голосували, це є не що інше, як сценарій 2015 року. Так вони хочуть виграти вибори: з кийками, з багнетами, в шоломах, зі щитами, з “Беркутом”. Ми їм це не дамо зробити. Тому, що вони зазіхають на вашу свободу, на ваше майбутнє, на майбутнє ваших дітей і ваших сімей і в цілому на нашу країну. Так, як вони захопили сьогодні Київраду, так вони хочуть захопити всю Україну. Нам треба з вами згуртуватися, бо ця боротьба буде дуже не проста. Але найважливіший рецепт будь-якої перемоги – це віра в те, що ми переможемо.

Повний текст виступу А. Яценюка:

Слава Україні!
Дорогі кияни! Дорога громадо!

Я не буду розповідати вам про те, які вони рішення приймали. Бо там нема про що говорити. Вони за 5 років понаприймали стільки, що не вистачає статей у кримінальному кодексі, за якими ув’язнити тих депутатів. Які зараз знаходяться у приміщенні Київради.
Київську землю хто грабував? Вони. Київське майно хто грабував? Вони. Гроші з бюджету хто вкрав? Вони. Хто разом із Черновецьким знищував місто Київ? Вони, ті, які знаходяться зараз у приміщенні Київради. Ми як депутати від опозиції хотіли зайти і висловити те, що необхідно зробити.

У нас є вимоги: скасувати всі незаконні рішення Київради про виділення земельних ділянок і платити реальні гроші вчителям і лікарям, а не прикриватися ними, як це робили під час війни фашисти і як це робить сьогодні провладна більшість у Київраді.

Замість того, щоб прислухатися до киян, до тих людей які їх обирають, вони нагнали сюди сотні міліціонерів, заблокували всі входи разом з Партією регіонів і хотіли прийняти 400 рішень: про землю, про майно, про бюджет, про гроші. Їм це не вдалося зробити. Сесія розпочалась і закрилась за 5 хвилин. Вони проголосували тільки одне політичне питання, начебто про виплати вчителям і лікарям, і на цьому все завершилось. Але те, що сьогодні відбулось, коли міліція б’є депутатів, коли міліція не пускає людей до тих, за кого вони голосували, це є не що інше, як сценарій 2015 року. Так вони хочуть виграти вибори: з кийками, з багнетами, в шоломах, зі щитами, з «Беркутом». Ми їм це не дамо зробити. Тому, що вони зазіхають на вашу свободу, на ваше майбутнє, на майбутнє ваших дітей і ваших сімей і в цілому на нашу країну. Так, як вони захопили сьогодні Київраду, так вони хочуть захопити всю Україну.

Нам треба з вами згуртуватися, бо ця боротьба буде дуже не проста. Але найважливіший рецепт будь-якої перемоги – це віра в те, що ми переможемо.
Я вірю в те, що ми звільнимо Юлю, я вірю в те, що ми переможемо на виборах 2015-го року, я вірю в те, що у нас буде справжній мер і справжня Київська міська рада. Я вірю в те, що Україна буде Європейською державою. Але за це треба разом боротися.

Слава Україні! І далі – до боротьби!

Інф. та фото "Волі народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh