Віктор Шишкін з Юрієм Кармазіним ще понад 2 роки тому вказували на злочини Валерії Гонтаревої
Про це суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін написав на своїй сторінці у Facebook.
Шановні Друзі і недруги,
вчора відбулась вистава-відставка Голови Нацбанку. Переважно, цю подію, не звертаючи уваги на волання Порошенка у парламенті, сприйняли індиферентно, бо розуміють що одну гниду поміняють на іншу гниду, а за такої ситуації немає чого метати бісер перед свинями.
Однак якась частина дописувачів розгорнула маленьку, але злу дискусію у стилі "що таке добре і що таке погано" ("Что такое хорошо и что такое плохо", В. В. Маяковський).
Я надам вам свою стислу рефлексію щодо цієї події і поглядів дискусантів.
Яків Смолій - це людина із шайки Гонтаревої - гаманця Порошенка, яка зараз відсиджується у Лондоні, підірвавши банківську і фінансову систему України. Тому Порошенко так палко тягнув з трибуни руку за свою злодійську команду. Смолія тимчасово замінить ще одна гидота - його першій заступник Рожкова, яка у Гонтаревої була просто заступником.

Багато тонкощів ми дізналися завдяки судовому процесу, який Гонтарева, через свою прокладку під загальною назвою ICU, позивається до нас - ГО "Інститут права і суспільства" (засновники: Кармазін, Домбровській, Шишкін, Семенів) - у них захист честі, гідності, ділової репутації (нібито вони в них є), які ми, нібито, підірвали своїм аналізом їхньої злочинної діяльності. Всі подробиці, до яких суспільство і компетентні органі виявились байдужими, ви можете, якщо наберетесь мужності і витримки, почути і побачити у 2-годинній прес-конференції на ЮТУБІ, яку ми провели 25 січня 2018 року, на тему "Українська фінансова корупція: міжнародні виклики та небезпеки".
До речі, там ви побачите, як ця заступник Гонтаревої - Рожкова інструктує одного із керівників московитського ВТБ банку, що перебуває під міжнародними санкціями за агресію Московії проти України, фінансиста військово-промислового комплексу держави-агресора. Суть інструктажу - як цьому банку обійти норми українського законодавства і міжнародного права в їхніх фінансово-грабунських контактах з українськими фінансовими структурами.
А в суді ми ще дізнались, що таких прокладок як ICU аж 9 штук - документи про них подали самі позивачі (прокололись).
Знайомтесь зі змістом нашої прес-конференцією, якій уже більше 2,5 років, може очі в когось ще відкриються, якщо про таке раніш не чули.

У нас два суди з того ж предмету, але різних айсіюшних позивачів, що тягнуться 2 роки - в одному позові, суд першої інстанції вже послав куди подалі одну із гонтарівських прокладок (зараз - стадія апеляції).

Віктор Шишкін, суддя Конституційного Суду України у відставці

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh