Олег Соскін: Янукович здійснює політику геноциду щодо української держави
Янукович і Путін 4 березня 2013 року під час своєї зустрічі у Завідово, як виглядає,  попередньо домовилися про створення на базі української газотранспортної системи та газосховищ спільного російсько-українського підприємства. Це, по суті, означає окупацію України з боку кремлівської кадебістської влади. Така подія – закономірний результат всієї діяльності Януковича, Азарова, Арбузова та всіх їх поплічників і Партії регіонів як політичної організації. Це означає повний крах України як держави.
 
Янукович і Партія регіонів фактично розписалися у своїй недолугій економічній та енергетичній політиці і своєму дилетантизмі, непрофесіоналізмі і в тому, що окрім всього іншого, вони зрадили національні інтереси. Зрозуміло, що такий проект завдасть непоправної шкоди інтересам національної безпеки України. В такому випадку Януковича слід розглядати як зрадника України та української нації, а Партію регіонів як п’яту промосковську колону. Немає значення, в якому вигляді відбуватиметься здача української газотранспортної системи – чи це буде спільне підприємство, чи її віддадуть в оренду Росії, чи вигадають якийсь консорціум чи щось інше. Це результат колабораціоністської політики, яку здійснював Янукович та Партія регіонів вже на самих початках.
 
Як відомо, Янукович став президентом під гаслами, що Україна повинна стати позаблоковою державою. Один із перших його кроків це те,що він здійснив антиконституційний заколот, зробив ревізію Конституції України за допомогою лялькового кишенькового Конституційного суду, і після цього продажна антиконституційна Верховна Рада 6 скликання 1 липня 2010 року прийняла безглуздий недолугий так званий закон «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», де в статті 11 визначається позаблоковий статус нашої держави. Це був перший геополітичний підрив України, який здійснили Янукович, Партія регіонів і зрадники з «Нашої України» Ющенка та Блоку Юлії Тимошенко.
 
Другий  крок полягав у тому, що замість того, аби розірвати газовий контракт, 21 квітня 2010 року Януковичем було підписано, а 27 квітня ратифіковано Верховною Радою Харківські угоди – незаконний документ, який повністю підірвав основи національної безпеки України. Він поєднав комерційні інтереси господарських структур із інтересами національної безпеки щодо збереження територіальної цілісності України. Всупереч Конституції України було продовжене перебування Чорноморського флоту на території нашої держави до 2042 року. Як відомо, це вдалося зробити Януковичу і Партії регіонів за допомогою тушок з блоку «НУНС» та «БЮТ», а також за підтримки Володимира Литвина. Крім цього, за цей ганебний закон голосували також чужими картками, була порушена конституційна норма щодо особистого голосування народних депутатів, тому його не можна вважати легітимним і законним. До того ж, у нас є діюча угода Про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, який був підписаний 1997 року, і згідно з якою термін перебування Чорноморського флоту на території України має закінчитися у 2017 році.
 
Третій крок – це підрив статусу державної української мови 3 липня 2012 року шляхом прийняття закону «Про засади державної мовної політики» і надання російській мові, по суті, такого ж статусу, як українській. Крім цього, впродовж трьох років правління Януковича, як ми вже неодноразово показували, Янукович, Азаров, Арбузов і Партія регіонів довели Україну до економічного колапсу і фінансової руїни. Україна фактично перебуває у фазі реального дефолту. Держава не може функціонувати без нових запозичень. Тепер Янукович, як виглядає, хоче остаточно закатувати Україну та українську націю, і здати нашу газотранспортну систему, як найбільший геополітичний та геоекономічний ресурс. Це означатиме, що в Україну можуть увійти російські війська, потім відбудеться вступ до Митного і Євразійського економічного союзів, а далі – приєднання до Організації Договору колективної безпеки разом з Вірменією, Білорусією, Росією, Казахстаном, Киргизстаном і Таджикистаном зі всіма відповідними наслідками, знищення української держави і початок нової доби руїни в України.
 
Отже, на шальках терезів сьогодні стоять два можливих варіанти – або буде проведена лінія Януковича, Азарова, Арбузова і Партії регіонів щодо здійснення геноциду та етноциду проти України та української нації, або українська нація згідно із Конституцією, зокрема 5 статтею, перейде до прямого народовладдя шляхом проведення віче, формування прямих народних органів влади, і це треба зробити якомога швидше, тому що, як виглядає, Янукович, Партія регіонів, і їх бригада запланували здати Україну та український народ в пазурі кремлівських кадебістів не пізніше травня 2013 року. Тому на часі гасла: «Україна – понад усе!», «Януковича – у відставку!», «Партію регіонів – у політичне небуття!». Потрібно негайно розпочати встановлювати на базі 5 статті Конституції України пряме народовладдя в містах, районах, областях. Чекати далі не можна.
 
Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління

Інф.: soskin.info
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh