Рейтинги, які ми заслужили
Передвиборчий період – це просто квінтесенція всього, що відбувається з нами, з кожним із нас.
Коли ви кажете, що за кілька тижнів оце поливання брудом скінчиться, і можна буде спокійно спілкуватися, просто треба трохи перечекати.
Коли ви кажете, що всі стали нервовими і нестриманими, бо непрогнозовані результати, і треба просто трохи перечекати.

Коли ви кажете, що на кону досить багато, і це останній бій, тому всі злі і розлючені і треба трохи перечекати.

Передвиборчий період – це просто квінтесенція всього, що відбувається з нами, з кожним із нас. Ми добре і вдало зжираємо одне одного і в міжвиборчі періоди. Ми добре і вдало вміємо ненавидіти і руйнувати. Ми добре і вдало опанували науку знецінення і ворожнечі.

І рейтинги Зеленського-Тимошенко – ті рейтинги, які ми заслужили. Бо ми, такі, варті тих, хто в рейтингах.

І тексти захисників діючого президента з пересмикуваннями і дуже дурними виправдовуваннями справді серйозних косяків – теж те, що ми заслужили. І саме такі порохоботські, до нудоти, тексти, відвертають.

І можна було б гратися безкінечно в вибори і жартувати з приводу клоунів в лідерах перегонів.

Якби. Якби ми так близько не стояли до межі неповернення. Якби питання територіальної цілісності вже було б вирішеним і невразливим. Якби ми мали зріле і притомне населення хоча б відсотків на 30-40.

А поки я розумом, не серцем, буду голосувати за чинного президента. Так, це вимушене голосування. Мій список претензій до нього довгий. Але можу обійтися і одним пунктом: справедливе правосуддя. Якби Порошенко виконав би лише цей один пункт, ми б мали іншу державу і жили б в іншій країні.

І не варто мені писати, що президент України не має ніякого відношення до судової гілки влади. Має. Часто пряме. В перекрученій системі координат саме він і має один із ключових впливів на судову систему.

Мені дуже жаль, що так нахабно крадеться наш час. Наш і нашої країни.

Зоя Казанжи, експерт з комунікацій
Інф.:nv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh