Вимога України на мирних переговорах у Мінську про розпуск злочинних угруповань "лнр" і "днр" стала несподіванкою для адміністрації президента Росії Володимира Путіна.
Про це повідомляє ТАСС із посиланням на прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова
Пряма мова: "Це знову, як то кажуть, нові ввідні, по ходу надходять нові ввідні від української сторони. Тут можна сміливо сказати, що такі нові ввідні вельми несподівані - і для Москви, і для Берліна, і для Парижа. Тут поки важко коментувати, чи означає це відхід від Мінських угод, чи означає це відмову від раніше взятих зобов'язань і раніше поставлених підписів - наразі незрозуміло".

Деталі: За словами Пєскова, Мінські домовленості були узгоджені з участю представників псевдореспублік.

Передісторія:

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 15 жовтня українська сторона підкреслила, що для виконання Мінських угод необхідний, зокрема, розпуск квазіугрупувань "лднр".

Нагадаємо:

1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив про досягнення на зустрічі Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі домовленості про початок розведення військ у Петрівському та Золотому.
7 жовтня глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що розведення військ, яке мало розпочатися 7 жовтня, не відбудеться, оскільки бойовики порушили домовленість.
У Путіна ж заявили, що Україна 9 жовтня "за надуманим приводом" обстрілів зірвала розведення сил на Донбасі в районі населених пунктів Золоте і Петрівське.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh