Президент Володимир Зеленський заявляє, що місцеві вибори в ОРДЛО у жовтні цього року не можуть бути проведені без дотримання безпекових і політичних умов і з порушенням Конституції України.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, повідомляє "Вголос" із посиланням на “Українську правду“.
Зеленський заявив, що сьогодні метою Києва є проведення виборів на всій території України, включно з Донбасом та Кримом. Він також зазначив, що вибори на окупованих територіях неможливо провести без політичних умов.

“Ми хочемо провести місцеві вибори на всій території України, включно з ОРДЛО, у жовтні 2020 року. Хотілося б, щоб і на території Криму.

Але зробити це без елементарних безпекових і політичних умов, порушуючи Конституцію України та міжнародні стандарти демократичних виборів, є неможливим для нас.

Особливо, коли сьогодні  російська сторона відкрито інформує весь світ, що в 2019 році на тимчасово непідконтрольних територіях України було видано 125 тисяч російських паспортів.

Я казав у Парижі і повторюю ще раз: людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані Україною, всім світом легітимними. Вони не можуть бути такими, якщо пройдуть не за українським законодавством, під звуки пострілів та без контролю нашого кордону”, – заявив президент.

Крім того, він додав, що українська влада готова домовлятися з мирними жителями окупованих територій, але не з представниками міжнародно невизнаних “республік”.

Виступ Президента України Володимира Зеленського 15 лютого на Міжнародній конференції з безпеки в Мюнхені (Німеччина)

Інф.: vgolos.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh