Чому Бужанський не бере приклад з ізраїльтян, які навіть не заїкаються про впровадження "русского язика"?
Ізраїль подає добрий приклад захисту своєї державної мови, - політик і науковець Володимир Пилипчук.
Бужанським "слугам" на замітку ... - про позицію щодо мови, культури, корупції і прав - від ваших однокрівців ІзраїлюІ
Чи українці гірші, і не достойні таких же прав, такої ж позиції як ізраїльтяни в Ізраїлі, де також маса таких, як і ви -"русcкіх"? ... Але ж не вони чомусь не пробують навіть заїкнутися про впровадження в Ізраїлі "русcкаго язика", а захищають іврит і єврейську культуру... Захищають точно тим же аргументом, що і українці в Україні: "смерть культури - це смерть душі". А мова - невід'ємна основа культури будь-якого народу.
"Бужанські душі" - чому вас не переконують ці аргументи, чому ви, проживаючи в Україні, будучи обраними до вищого органу законодавчої впади України насаджуєте в ній політику, ідеологію, мову ворога і агресора - Путіна? Окрім того, що ви - Махрові українофоби, ви ж і прямі його посіпаки, тобто зрадники інтересів України, зрадники присяги даної вами народу України, державі Україна! Тоді ви не лише не легітимні, а й кримінальники - зрадники України на користь інтересів ворога під час війни! А що в Ізраїлі роблять зі зрадниками під час війни? Тримають в парламенті, чи десь інде?
Моя вимога - негайно викинути ганебний, брудний "закон Бужанського" у сміттєве відро історії України!

Знайомтеся ...

"Ізраїль. Чорні прапори по всій країні, натовпи протестуючих: «Це війна! Дайте грошей!"
Смерть культури, основою якої є мова - це смерть душі народу.
(подаю власний переклад статті)

У суботу ввечері площа Рабина в Тель-Авіві не змогла вмістити тисячі демонстрантів, які втратили надію дочекатися від уряду допомоги в безвихідній ситуації. Поліція формально закликала протестуючих дотримуватися дистанції, але це вимога нездійсненна - людей занадто багато.

На площі Рабина зібралися люди різного віку, професій, з різних громад та соціальних верств. Загальний народний крик сформульований в короткому гаслі на трибуні: «Війна! Дайте грошей!".

Промовці кажуть, що сьогоднішня демонстрація - це «оголошення війни» уряду, який забув про існування народу, говорять про безвихідні ситуації, про втрату засобів до існування, втрати перспективи, про почуття безвиході, безпорадності і безсловесності - і про те, що терпіння скінчилося.

«Я сплачую всі мислимі податки, я знесилений, я виконую всі вимоги держави - а вони створили найроздутіший уряд із 36 міністрів і займаються тільки своїми приватними справами», - кричать з трибуни.

"Я хочу працювати! Я працюю з 12 років! Я не можу працювати, тому що ви мені заборонили! Ви займалися виборами і забули про наслідки! Ми - наслідки! »

Особливо запекло звучать промови людей мистецтва: «Я не бажаю перекваліфіковуватися, не бажаю змінювати професію! Культура мертва, а смерть культури - це смерть душі».

«Щоранку я прокидаюся і шукаю вихід. Чую обіцянки і думаю, що є надія - але нічого не змінюється. Посібних подачок вистачає тільки на оренду житла ... »

«Важкість - це не вміти пояснити дітям того, що я не можу зрозуміти сама! Я вам не вірю! Послухайте, дорогий уряд! Ви виймете гроші з кишень не завтра і не через тиждень - сьогодні! Якщо цього не станеться ми прийдемо по вас»

Після кожного виступу організатори закликають людей не знімати масок і не дуже наближатися один до одного, «щоб нас не зупинили». Судячи з досвіду Нью-Йорка, де масові демонстрації не привели до нового спалаху коронавирусу, небезпека зараження на відкритому повітрі насправді незначна.

За годину до початку мітингу на площі Рабина тисячі активістів руху «Чорні прапори» вийшли на мости і перехрестя по всьому Ізраїлю, вимагаючи негайної відставки обвинуваченого в корупції прем'єр-міністра Нетаньяху. Організатори акції заявили, що є прямий зв'язок між корупцією у владі і відсутністю ефективної антикризової політики."

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh