Влада знищує базу підготовки збірної України з біатлону, - чемпіонка світу Підгрушна
Влада планує розпродати землі тренувальної бази збірної України з біатлону в Тернопільській області.
Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка Європи з біатлону Олена Підгрушна.

"Під загрозою опинилася цілісність території бази олімпійської підготовки з біатлону у селі Підгороднє Тернопільського району. Голова Тернопільської РДА Віктор Щепановський видав розпорядження про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність 15 земельних ділянок по 0,10 га прямо на території заасфальтувати тренувального кола навчально-спортивної бази. Таке сусідство загрожує навчально-тренувального процесу", - повідомляє спортсменка передає Цензор.нет.

"Зараз біатлонний центр в Підгородне - єдина спортивна структура в нашій області, де постійно тренуються спортсмени збірної України. Тренерський склад і спортсмени закликають не допустити знищення цілісності бази олімпійської підготовки з біатлону. Шкода, що саме таким чином обласна влада Тернопільщини «віддячили» Олені Підгрушної за золото чемпіонату світу і хочуть поховати надії на медалі в біатлоні на наступних Олімпіському іграх, які можливі тільки при дотриманні тренувального процесу", -  зазначено на сторінці Підгрушної у Facebook.

Інф.: censor.net.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh