Анатолій Гриценко: Я не буду ламати чинну Конституцію, а буду діяти за Конституцією
У президента як гаранта додержання Конституції достатньо повноважень, щоб очистити державу від корупції, щоб по-іншому збудувати дипломатію (не таку гібридну, а справжню, відповідальну), у президента достатньо повноважень як у Голови РНБО, щоб вирішувати важливі питання.
Про це кандидат на посаду президента Анатолій Гриценко заявив 21 березня в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" каналу "1+1".
Див. у відеозапису з 48 хв.:

10 днів до першого туру президентських виборів. Кандидати вийшли на фінішну пряму. Відтак мають прозвучати відповіді на найгостріші питання. Тож ведучі програми “Право на владу” Наталія Мосейчук та Сергій Іванов вирішили влаштувати політикам перехресний допит та покликали на допомогу колег - найвідоміших українських журналістів.
Цього четверга до студії були запрошені кандидати на пост президента України Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський, Олександр Шевченко. А з іншого боку політичного рингу - Генеральний директор інформагентства "Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко, ведучий програми “Гроші” на каналі "1+1" Олександр Дубінський, журналіст Дмитро Гордон, Головний редактор інтернет-порталу “РБК-Україна” Сергій Щербина.

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh