У Головному управлінні ровідки повідомили, яка чисельність російських окупаційних військ в ОРДЛО
За даними військової розвідки України, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35,5 тисячі осіб.
У 1 і 2 армійських корпусах проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових Росії. Про це повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький в ефірі "Донбас. Реалії", інформує enovosty.com/news.

За даними військової розвідки України, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35 500 осіб. У 1 і 2 АК проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ. Однак, за інформацією військової розвідки України, відзначається відтік військовослужбовців з частин 1 і 2 АК і зменшення мобілізаційного ресурсу. Це обумовлено тим, що в результаті важких соціально-економічних умов більшість населення так званих «республік» виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян у віці від 18 до 50 років.

Коментуючи проведення російської окупаційної адміністрацією перевірки мобілізаційної готовності, Скібіцький зазначив, що більш укомплектованими є тилові частини і підрозділи забезпечення бойовиків. Укомплектованість окупаційних військових об'єднань на сході України становить до 80%.
«Проблема, пов'язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена ​​в ході перевірок 1 і 2 АК комісією Генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків», - говорить Вадим Скібіцький.

Інф.: enovosty.com


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh