Політик і науковець Володимир Пилипчук про систему винищення ПАТРІОТІВ в Україні
Органи влади зацікавлені в дискредитації українських патріотів.
Спершу слід дати відповідь на питання – а кому вигідно замовляти, організовувати, здійснювати злочини по вбивству і нищенню патріотів України і її захисників? В чиїх це інтересах?
Безперечно, що Орді! І досвід показує що Орда широко це "практикує" не лише в Україні, але в Європі та США проти ворогів Путіна!!!

Наступне: а хто виконавці волі Орди в Україні і організатори індивідуальних вбивств патріотів, і масових - шляхом створення "котлів" на фронті? Невже самі ж патріоти України, котрі денно і нощно борються проти Орди, проти організованих Ордою масових та індивідуальних вбивств українських патріотів, убивають собі подібних? – Не в’яжеться!

В Україні є «п’ята колона» Орди і вона не лише розсіяна по «монастирях», але й густо присутня на самому «верху» влади України - тут і збиті літаки з десантниками, і неякісні міномети та бронежилети, розкрадання військового майна, продовольства, палива, зброї і запчастин, закупівля їх за завищеними цінами, «рюкзаки Авакова»... Всі мають покровителів на самому верху «влади»… Схеми ці «процвітають» – організатори і виконавці або не покарані, або й при погонах і йдуть на підвищення в посадах, званнях.

Констатація фактів - патріоти в тюрмах, сепари і руйнівники України на свободі.
Окрім відміченого, які ще форми винищення і дискредитації патріотів практикуються в Україні і вже набули характеру системності та «процвітають» донині», як і їх організатори :
- Прямі вбивства силовиками України її патріотів – Олександра Білого, Олега Мужчиля («лісника»), Олексія Литовченка та ін.
- Прямі вбивства силовиками РФ і сепарами патрітичних СБУшників, розвідників, в результаті їх спецоперацій РФ
- Вбивства «невстановленими особами» – масові
- Маскування вбивств під самогубство АТОвців та під втрати на фронті, в тилу, в т.ч. і частина «небойових» – масштабні. Масштабні і в штучно створених патріотам «котлах» (Іловайськ, Дебальцево, Ізварине,…)
- Маскування вбивств патріотів під автомобільні аварії… і частини вбивств - під нібито «на побутовому рівні»
- Вбивства АТОвців цілою мережею "клофелінщиків"...
- Виявлені вбивства і побиття патріотів – підозрюваних або не знаходять, а знайдені масово або не отримують покарань, або отримують незначні, або дають їм втекти, або звільняють від покарань.
- Вбивства АТОвців широкою мережею "клофелінщиків"...
- Злочини проти патріотів, здійснені пов’язаними з силовиками особами, в т.ч. тітушками, під прикриттям силовиків і тими, що є у них на оплачуваних силовиками стипендіях та посадах, «сексотами». І, як правило, покарань їх "активна діяльність" не знаходить...
- Фальсифікації і «навішування» на патріотів злочинів, яких вони не вчиняли. Яскраві останні випадки зі «злочинами» Марусі Звіробій, "справа" відкрита лише за її ЗАПИТАННЯ до ЗЕ - чи він не боїться теракту проти себе?. А особливо рельєфно - зі звинуваченням Яни Дугарь - у вбивстві Шеремета!!!

Можете собі уявити цілеспрямованість дій репресивної машини, коли більше трьох років «найретельнішого» розслідування вбивства Павла Шеремета - противника ПУ, «правоохоронці знайшли вбивцю» - Яну Дугарь, у якої 100% алібі- вона в цей період часу була на фронті, про що свідчить військова довідка. Тобто навіть підготовкою вбивства займатися не могла!!! А хто її судитиме? Той самий, сумнозвісний всім своєю «незаангажованістю» суддя ВОВК. Ці факти є ЕТАЛОННИМИ як у характеристиці «якості» розслідувань, «ефективності» витрат на їх проведення, однозначності навмисного «навішування» злочинів саме на патріотів, «об’єктивності» судів», «розтрублення» по всьому світу з метою навмисної дискредитації саме патріотів!

Який ще доказ світові потрібний, що в Україні діє як система, так і програми відвертих фальсифікацій звинувачень задля знищення і дискредитації патріотів в інтересах ОРДИ?
Що ж тоді казати про фальсифікації проти патріотів за нерезонансними справами… А те, що керівництво Держави і правоохоронних органів жвавенько виступили з прес-конференцією, засвідчує саме про їх зацікавленість в дискредитації патріотів, але наяву – це власний піар антиукраїнських дій самої фальшивої влади…

- Ще один вид, на цей раз явних, злочинів тих АТОвців, яким держава не створила належних умов для життя, які не стійкі, а тому саме вони використані організаторами для протиправних дій. Використані з тією ж метою – для дискредитації патріотичного руху. Але при 100%-му чесному доведенні вини таких АТОвців - я їм не адвокат!
- Навмисні НЕрозслідування, чи неякісні розслідування злочинів проти патріотів – МАСШТАБНІ…
Найпоказовіший:
- Розстріли «Небесної Сотні», викрадення, вбивства, спалення тіл в крематоріях учасників Революції Гідності - хто організував та здійснив? Вірно – міліція, СБУ і їх тітушки! І перш ніж відповісти на запитання – чому й досі не розслідувані злочини проти Майдану, спершу дамо відповідь на запитання: А де організатори та виконавці вбивств нині «сидять»? В СІЗО, чи вже відбувають покарання? Відповідь сумна – в Орді і при посадах і при погонах, та й в Україні – теж при посадах і погонах… А для чого? Бо вміють "мистецьки" організовувати вбивства патріотів України і влаштовувати провокації проти них..., І лише жменька "силовиків" – дійсно в СІЗО…
А яка їх майбутня доля – теж не важко здогадатися, оскільки, і прокурори, і судді, які судили майданівців, накріпко приросли до своїх крісел! А обіцянка ЗЕ щотижнево знімати по одній мантії з суддів – лишилася лише обіцянкою, а якщо точніше – обманом і брехнею! Чому?
Для чого ПУ потрібні звинувачення і репресії проти патріотів? Ясно зрозуміло: для створення негативного іміджу України і її патріотів та захисників. Створення іміджу не лише в Орді, але й в Україні і світі, щоб і українці і світ відсахнувся від їх підтримки.

Але для чого це потрібно нинішній «владі України»? - Для придання перед світом «благопристойності» її дій при винищенні патріотів. Мовляв – знищили злочинців…
Тобто, влада взяла курс – «Україна НЕ для українців і її патріотів»! А для вірних їй «слуг» і закулісних ляльководів самої "влади»! Інтереси влади і українського народу знову (вкотре) не співпали і розійшлися в протилежні сторони!

А я ще під час формування нового Уряду писав: якщо Аваков лишається на посаді – значить будуть продовжуватися репресії проти патріотів, значить самому ЗЕ це вкрай потрібно!
А в переддень нормандського саміту я писав у ФБ-ці: якщо відбудеться таємна змова між Пу і ЗЕ, то ми зразу відчуємо це у внутрішній політиці, і т.ч. – в розширенні масштабів репресій в Україні проти її патріотів. Вони посиляться!
Передбачуване, на жаль здійснилося… На жаль! Чи терпіти таку «владу» нам ще чотири роки – має вирішувати народ, і вирішувати вже сьогодні, поки вона не окріпла і не зцементувалася до рівня залізобетону і сталінських методів, способів і масштабів «остаточного вирішення питання патріотів України»!

В Україні вже виробилися два стійкі політичні стандарти:
1. Вкотре політики, що йдуть у владу роздають солоденькі обіцянки, а очоливши владу, про них або забувають, або діють навпаки - на шкоду людям і Україні.
2. І українці успішно вже освоїли «лікування» цих проблем, створених брехливими та ЗлЕ-діючими політиками. Лікують їх МАЙДАНАМИ!
Коли наступний «прийом у народного лікаря» оскаженілої влади – вирішуйте, не задавнюйте і не затягуйте їх хворобу, бо вона стане вкрай руйнівною для Держави!

Володимир Пилипчук, політик, народний депутат України кількох скликань, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh