Лідер партії "Громадський рух "Рідна країна" Микола Томенко балотуватиметься на посаду міського голови Києва у разі проведення дострокових виборів.
Про це повідомляє сайт очолюваної Томенком партії.
"В Києві відбувся V з'їзд партії Громадський рух "Рідна країна", на якому визначили кандидата на посаду очільника столиці від політичної сили в разі проведення дочасних виборів. Одноголосним рішенням був обраний лідер партії - Микола Томенко", - йдеться у повідомленні.

Сам Томенко пообіцяв у разі обрання опікуватися комфортом киян, а не інтересами забудовників.

"Сьогодні нам нав’язують вибір між "поганими забудовниками" Кличка і "хорошими забудовниками" від нової влади. Тільки міський голова повинен дбати не про інтереси забудовників, а про інтереси киян. Власне, про це всі забули. Пора Києву обрати українську владу, яка зробить місто комфортним для киян", - прокоментував своє висування Томенко.

Микола Томенко - народний депутат IV-VIII скликань, з 4 лютого до 8 вересня 2005 року працював віцепрем'єр-міністром із гуманітарних питань в уряді Юлії Тимошенко, з 8 лютого до 14 червня 2007 року та з 2 вересня 2008 до 12 грудня 2012 року - заступник голови Верховної Ради. Очолював комітет з питань свободи слова та інформації у Раді IV скликання з 2002 по 2005 рік та у Раді VII скликання з 2012 по 2014 рік, а також комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (2007-2008) у Раді України VI скликання.

Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh