Державне бюро розслідувань (ДБР) України порушило кримінальну справу стосовно колишнього українського лідера Петра Порошенка
При цьому офіційно Порошенко не є підозрюваним або обвинуваченим по жодній справі, а фігурує як свідок.
"Державне бюро розслідувань сьогодні почало кримінальне провадження за фактом державної зради Петром Порошенком під час підписання Мінських угод", - написав у своєму Telegram-каналі юрист Андрій Портнов у вівторок, 10 грудня.

Справа була порушена за заявою Портнова.

Прессекретар ДБР Анжеліка Іванова підтвердила інформацію про відкриття справи на колишнього президента Петра Порошенка за статтею держзрада через підписання мінських угод у 2015 році.

«Дійсно відкрито відкрите провадження за заявою за фактом можливого скоєння державної зради Порошенком під час підписання мінських угод», - повідомила вона.

Колишній президент України зараз фігурує в іще 13 кримінальних справах. Йдеться про держзраду у зв'язку з корупційними злочинами, придбанням телеканалу «Прямий», зловживанні владою, легалізації незаконних доходів від продажу заводу «Кузня на Рибальському», на який накладено арешт, а також інцидентом у Керченській протоці.

При цьому офіційно Порошенко не є підозрюваним або обвинуваченим по жодній справі, а фігурує як свідок.

Інф.: slovoidilo.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh