20 січня у Херсонській області пройшло 35 обшуків для збору доказів у справі про смертельний напад на активістку Катерину Гандзюк
9 особам оголосили підозру в причетності до злочинної організації.
Про це йдеться у заяві генерального прокурора Руслана Рябошапки, зазначають "Патріоти України".
"Офісом генерального прокурора разом зі службою безпеки проведено низку комплексних заходів з протидії організованій злочинності у місті Херсон. Зокрема, проведено 35 обшуків та повідомлено про підозру 9 особам.

Мова йде, зокрема, про створення та участь у діяльності злочинної організації, яка займалася залякуванням, побиттям та знищенням майна наших громадян. Особу, яка підозрюється у створенні цієї організації затримано, їй повідомлено про підозру, на разі вона доставляється до одного з судів Києва для обрання запобіжного заходу.

Крім того, за місцем відбування покарання повідомлено про підозру у вчиненні ще одного злочину особі, яка вважається керівником групи осіб, які напали на Катерину Гандзюк (за деякими даними йдеться про Ігоря Павловського).

Велика частина процесуальних дій власне проводилася з метою розкриття злочину, пов’язаного з нападом на Катерину Гандзюк. Зокрема, слідство цікавлять докази, які б допомогли з’ясувати механізм планування та вчинення цього злочину", - сказав Рябошапка.

Генпрокурор зазначив, що протягом відпрацювання херсонського регіону з метою протидії організованій злочинності було розкрито два розбійних напади й затримано особу, яка перебувала у розшуку у зв’язку зі ще одним злочином. Було вилучено велику частину готівки та зброю.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh