Чоловік передав росіянам інформацію про працівників правоохоронних та розвідувальних органів України, а також про стан виконанна держоборонзамовлення
Про це розповідає прес-служба СБУ.
У Києві СБ України задокументувала та заблокувала злочинну діяльність посадовця державної податкової служби, який надавав сприяння терористичній організації "днр".

Оперативники спецслужби встановили, що підполковник податкової міліції Головного оперативного управління ДФС України протягом тривалого часу несанкціоновано копіював інформацію, що обробляється в автоматизованих системах.

Затриманий передавав кураторам:
- персональні дані працівників правоохоронних та розвідувальних органів України;
- інформацію про проведені установами закупівлі, стан виконання державного оборонного замовлення;
- іншу стратегічно важливу для держави інформацію.

"Правоохоронці затримали податківця за місцем проживання після переправлення таємного документа", - зазначили в СБУ.

Податківцю повідомили про підозру у створенні терористичної групи та розголошенні держтаємниці.

"Проведено обшуки за місцем проживання, роботи та імовірних місць зберігання доказів протиправної діяльності. У ході слідчих дій вилучено технічні прилади та документи, які беззаперечно підтверджують злочинну діяльність підозрюваного", - підкреслили в СБУ.

До суду внесено клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Інф.: espreso.tv

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh