ЗАЯВА "РУХУ ОПОРУ КАПІТУЛЯЦІЇ" ПРО ПІДТРИМКУ СТВОРЕННЯ В ПАРЛАМЕНТІ ТИМЧАСОВОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ВІДНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУВЕРЕНІТЕТУ
"Рух опору капітуляції" підтримує ініціативу опозиційних фракцій у Верховній Раді України зі створення Тимчасової спеціальної комісії з відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету.

Також підтримуємо кандидатуру народного депутата України Сергія Рахманіна на посаду голови Тимчасової спеціальної комісії як представника парламентської опозиції. Через механізм комісії українське суспільство повинно бути поінформованим про розгляд законопроектів, які стосуються відсічі збройній агресії Росії та окупованих територій, а також усіх питань, пов‘язаних з «мирними ініціативами» влади.

«Рух опору капітуляції» усіляко підтримуватиме роботу ТСК після її створення та готовий забезпечувати взаємодію комісії з громадянським суспільством.

Про це повідомляється на сайті "Руху опору капітуляції".

"Українська стратегічна ініціатива" повідомила, що обстріли тривають

Ось що відбувалося на фронті протягом доби:

Протягом доби 16 жовтня на лінії бойового зіткнення зафіксовані активні порушення Мінських угод з боку російсько-окупаційних військ, які понад 30 разів обстріляли українські позиції.

Ворог гатив сім разів біля Водяного, що на Приазов'ї, з мінометів калібру 120 мм, з озброєння БМП-1 та БМП-2, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

За минулу добу внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, а ще один – зазнав поранення.

Інф.: Українська стратегічна ініціатива

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh