9 жовтня, через вісім днів після “вимкнення” уряду республіканцями, президент Обама говорив з Білого дому про те, що республіканцям у Конгресі необхідно зупинити загрозливий спад економіки, припинити саботаж програми медичного страхування Обами, перестати виставляти ультиматуми, а робити свою роботу, і просто голосували, щоб знову “відкрити” уряд. Він говорив про наслідки “відключення” уряду, які вже вплинули на країну та  її економіку і попередив про страшні наслідків дефолту, якщо Конгрес не діятиме для запобігання “вимикання” економіки.
Відновлення діяльності уряду дасть змогу оплати рахунки країни. Це не питання переговорів, це фундаментальна частина роботи Конгресу. Ось як висловився президент: ВІДЕО
"Якщо ви проводите переговори про купівлю чийогось будинку, ви не можете сказати:
"Ну, давайте поговоримо про ціну, яку мені треба заплатити, і якщо вона мене не влаштує, то я збираюся спалити ваш будинок. Так переговори не вудуться...Таким же чином, члени Конгресу - і республіканці, зокрема - не повинні виставляти свої вимоги, а виконувати свою роботу, щоб забезпечувати можливість Америці сплачувати за рахунками".
Президент дав ясно зрозуміти - і засоби масової інформації про це повідомили – діяльність уряду може бути відновлена сьогодні голосами республіканців і демократів, які мають здоровий глузд. Республіканці повинні дозволити голосуванням “так” чи “ні” провести в Сенаті компромісний законопроект для фінансування уряду Сполучених Штатів. Для Конгресу настав час просто проголосувати і покінчити з цим “вимкненням” уряду зараз.

Інф.: whitehouse.gov

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh