Ми опинилися в полоні двох мрійників про війну і мир, - Олександр Прилипко
Зеленський у своєму тяжінні до автократії, схожий на схожий на Путіна.
Опинися російські війська під Києвом, Зеленський продовжуватиме повторювати фразу, сказану в Мюнхені: "Вони повинні захотіти закінчити війну". Звідки така віра в неминучість збігу його і путінських бажань?
З кінця минулого року непомітно для самих себе ми переходимо від неясних відчуттів демократичної різноманітності до очевидної рутини автократії. Все вирішує одна людина з підігнаним по її фігурі костюмчиком західного крою, але ватною підкладкою. Решта інститутів влади - лише лацкани і ґудзики на його піджаку, що сподобався більшості. У цьому він схожий на Путіна. Той створив систему для втілення його фантазій у життя, і цей теж. Різниця лише в протилежності бажань. Путін веде до торжества мілітаризму, а Зеленський до панування пацифізму.

Ми опинилися в полоні двох мрійників про війну і мир. Ось у чому трагедія. Переконати верховних головнокомандувачів може тільки одна сила. Вона виснажена в Росії, але ще не розм'якла в Україні. Це сила правоти меншини. З усіх історичних тупиків народи виводило не прозріння мас, а реальні дії саме меншини.

Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh